Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,529 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Annemin hamileliğinde çıkmıştı. Annemin ölçüm cihazından tokluk şekerime bakınca benimde 124-126 felan çıkıyo ağızda kuruluk oluyo. Büyük ihtimal çıkıcak ama ben o yüklemeyi yaptırmayıp diyet uygulasam nasıl olur diye düşünüyorum 😕
Genetik yatkınlık varsa kadın doğumcular öneriyorlar genelde ama benim ailemde vardı ben yaptırmadım ara ara kan şekeri kontrolü yaptırdım bı sıkıntı yaşamadım çok şükür tercih senin canım

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kararsız kaldım benim ailemde şeker hastası yok ama eşimde şeker var. Doktor yapıcaz dedi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Annemin hamileliğinde çıkmıştı. Annemin ölçüm cihazından tokluk şekerime bakınca benimde 124-126 felan çıkıyo ağızda kuruluk oluyo. Büyük ihtimal çıkıcak ama ben o yüklemeyi yaptırmayıp diyet uygulasam nasıl olur diye düşünüyorum 😕
Valla canım 30+4 haftaligim kendi doğum Dokdorum daha şeker testi yapdirmadi bu aile hekimi yapdi tokluk şekerine bakıp 92 cikmisdi ama kadın doğumdan ses soluk yok anlamadim bende

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum evde kendin takip et dedi bebegim kilolu olduğu için iki hafta takip ettim gizli seker var dedi evde kendim diyet uyguladım bi sıkıntı olmadı sonuçlarını yazıp kağıda doktora gösterirsen gerek duyarsa yapar zaten

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bende sizin gibi yükleme yaptrmak istemiyorum aslnda bakalm doktorum o zaman gelnce ne diyecek. Yaptırma taraftarı değilim🙄

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
2 tane doğum yaptım ikisinde de yaptırmadım şu an 3.bebegime hamileyim 34 haftalık bunda da yaptırmadım tatlı zaten hiç sevmem çok nadir çikolata yersem yerim sadece kan şekerine baktırdım eczanede o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar