Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,532 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 🦋 ille de şeker yüklemesi yaptırmak gerekiyor mu ne kadar doğru? Zararını gören oldu mu?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Annemin hamileliğinde çıkmıştı. Annemin ölçüm cihazından tokluk şekerime bakınca benimde 124-126 felan çıkıyo ağızda kuruluk oluyo. Büyük ihtimal çıkıcak ama ben o yüklemeyi yaptırmayıp diyet uygulasam nasıl olur diye düşünüyorum 😕
Bu testlerin güvenilir olmadıgı kanısındayım 3 cocukta da yaptırmadım tabi sen yaptırırsın bilemem ama boş bence. Bnm bi tanıdık yaptırdı sıkıntı cıkmadı bebek dogduktan sonra bebek öldü çünkü annesi emzirene kadar süre gecmiş cocugun sekeri düşmüş megersem cocuk seker hastası olarak doğmuş dr lar bilememiş hemşirelerde illa anne sütü diolar ya ikk aslında sekerli bişiler vereceklerdi ilk bu sünnettir zaten

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim korusun. Bende şimdi hastanedeyim. Kan verdim ama şeker yüklemesi yaptırmadım. Tatlıyı ekmeği kesicem geç saatte yemem felan dikkat ederim. Ne biliyim burdaki gebelerde önermedi, kardeşimde yaptırmamış felan. Vazgeçtim bende. Allah korktuklarımızdan esirgesin 🌸🙏🏻

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Annemin hamileliğinde çıkmıştı. Annemin ölçüm cihazından tokluk şekerime bakınca benimde 124-126 felan çıkıyo ağızda kuruluk oluyo. Büyük ihtimal çıkıcak ama ben o yüklemeyi yaptırmayıp diyet uygulasam nasıl olur diye düşünüyorum 😕
Bence yaptır çok kolay oluyor sadece ondan sonrası zor hem baksın doktor ne çıkıyor diye benim tansiyon dengelerim değişmişti 20 ye 15 çıkmıştı elim ayağım ne biçim titredi dediler limon düşürür limon yedim bu sefer daha beter düştü gece uyuyamadım tansiyonum gün boyu devam etti

Yükleme yaptırrsan varsa ona göre takibe alır doktor canım yaptrmadan da bilemezsn tabi öyle bi aşırı yüklü bsy değilki soda gibi tadı var yani bi skntı ckarcağnı sanmıyorm bu konuyu bir araştrmanı tavsiye ederm🙂

Tüm sayfalar yüklendi.