Kızlar internet alışverişi ile alakalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar internet alışverişi ile alakalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,592 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar internet alışverişi ile alakalı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kızçeme isimli tulum şapka rldiven patik takım istiyorum ama nerden yaptırabilirim buraya çiçek sepeti gelmiyor bende ibstgram face kullanmıyorum var mı güvenilir site bilen ❤️❤️❤️❤️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kızçeme isimli tulum şapka rldiven patik takım istiyorum ama nerden yaptırabilirim buraya çiçek sepeti gelmiyor bende ibstgram face kullanmıyorum var mı güvenilir site bilen ❤️❤️❤️❤️
Kuzum ben dün başlık açmıştım kızlar bayagı site yazdılar sende bak istersen fikir olur isme karar verdin mi bide nasıl oldun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben dün başlık açmıştım kızlar bayagı site yazdılar sende bak istersen fikir olur isme karar verdin mi bide nasıl oldun
Kuzum valla öksürük mahvetti artık korkuyorum erken doğum olur diye annem de kızdı baya bugün aradı doktota git diyor bizde ilçedeyiz ya zor oluyor bana randevum var haftaya onu bekeleyim diyorum. Hiç görmedim inan bakayım bi senin posta. Öykü koyacam inşallah canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum baktım da postta hep instegram sitesi yazıyo kızlar bende instegram face yok

Nazlııı

Kayıtlı Üye
rank
Ben çiçek sepetinden verdim çok kaliteliydi memnun kaldim yani

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum valla öksürük mahvetti artık korkuyorum erken doğum olur diye annem de kızdı baya bugün aradı doktota git diyor bizde ilçedeyiz ya zor oluyor bana randevum var haftaya onu bekeleyim diyorum. Hiç görmedim inan bakayım bi senin posta. Öykü koyacam inşallah canım ❤️

Kuzum baktım da postta hep instegram sitesi yazıyo kızlar bende instegram face yok
Geçmiş olsun kuzum ya az kaldı dikkat et doğuma kadar en azından biraz toparlansan iyidir Bol sarımsaklı soğanlı yemekler ye doğru demiş annen gitmeden belli ki geçmeyecek ne zamandır cekiyorsun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum ya az kaldı dikkat et doğuma kadar en azından biraz toparlansan iyidir Bol sarımsaklı soğanlı yemekler ye doğru demiş annen gitmeden belli ki geçmeyecek ne zamandır cekiyorsun
Valla hiç sorma 13 14 gündür öldüm artık kuzucum ya. Bakayım 15 inde gidince gün keser artık ama kasım 15 yada 20 de alır gibime geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar