Kızlar internet alışverişi ile alakalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar internet alışverişi ile alakalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,609 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar internet alışverişi ile alakalı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Valla hiç sorma 13 14 gündür öldüm artık kuzucum ya. Bakayım 15 inde gidince gün keser artık ama kasım 15 yada 20 de alır gibime geliyor
Bende 15i bekliyorum heyecanla aynı gün kontrole gidiyoruz sana gün verir bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasım 20 doğum günüm aynı gün olsun isterdim bende ama daha sonra olur gibime geliyo 😂

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kızçeme isimli tulum şapka rldiven patik takım istiyorum ama nerden yaptırabilirim buraya çiçek sepeti gelmiyor bende ibstgram face kullanmıyorum var mı güvenilir site bilen ❤️❤️❤️❤️
Canım instgramdan 165 TL ye yaptırdım 10 lu set halini istersen kadının numarasını da verebilirim whatshap üzeri de sipariş verebilirsin

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank

Kasım 20 doğum günüm aynı gün olsun isterdim bende ama daha sonra olur gibime geliyo 😂
Kuzum senin normal olursa bekleyecen ben zamanında o cesareti gösteremedim o yüzden bu hallerdeyim 😄 haberleşelim 15 i akşamı

Canım instgramdan 165 TL ye yaptırdım 10 lu set halini istersen kadının numarasını da verebilirim whatshap üzeri de sipariş verebilirsin
Kuzum bi dm den atar mısın nosunu

Z

Zeynep123

Guest
İlkim bebe diye bir site var ben deneme amaçlı tulum aldim güzl geldi kalitesi ama sanırım biraz pahali.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senin normal olursa bekleyecen ben zamanında o cesareti gösteremedim o yüzden bu hallerdeyim 😄 haberleşelim 15 i akşamı

Kuzum bi dm den atar mısın nosunu
Anlaştık cnm dmden yazarım memlekete gidecek misin doğuma ben gitmekten vazgeçtim annem gelecek daha

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben ayarladım zaten burda özelde gittiğim doktora devam ettim en iyisini yapmışsın okuldan eksik olmaz çocuk zaten kış
Aynen canım ya psikolojisi de bozulur bensiz. Eşim diyor annem gelsin kalsın bizimle 1 ay dedim kendi annesi gibi olur mu sonuçda daha 7 yaşında özler beni 😭

Ben kendim aldim tulumunu yaşlı isimler var utuyle yapisan ondan yapacağım fikir olsun
He kuzum baktım onlarlada benim burası biraz mahrumiyet bölgesi 😂 düşün kargo çarşambadan çarşambaya geliyor imkan yok ya işte

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ya psikolojisi de bozulur bensiz. Eşim diyor annem gelsin kalsın bizimle 1 ay dedim kendi annesi gibi olur mu sonuçda daha 7 yaşında özler beni 😭

He kuzum baktım onlarlada benim burası biraz mahrumiyet bölgesi 😂 düşün kargo çarşambadan çarşambaya geliyor imkan yok ya işte
Yok cnm olur mu öyle ayrı gayrı yine gelsin kendi annesi ama senin yanında olsun çocuğun bide okul çağı sana ihtiyacı var onunda

Tüm sayfalar yüklendi.