Kızlar isilikle ilgili ne yapmam gerekiyor fotoğraflı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar isilikle ilgili ne yapmam gerekiyor fotoğraflı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar isilikle ilgili ne yapmam gerekiyor fotoğraflı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Acaba bez ki alerji yaptı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devamlı kullandığın bez mı yoksa yenimi geçtin bu markaya
Devamlı olarak kullandığım. Ama aşırı terliyor şu sıralar

Geçmiş olsun canım kızım da alnı ensesi göğsü full bu şekilde hatta ensesini tırnaklarını batıra batıra kaşıyor kıpkırmızı oldu yavrum isiliğin kaşıntı yaptığını bilmiyordum ben de neden böyle yapıyor diyordum üzüldüm şimdi.
Geçen gün bi post vardı instagramda gül suyu çok iyi geliyor diye yazmıştı bir hemşire kızım kokudan rahatsız oluyor diye denemedim hiç ama sabaha bi süreyim azıcık bi kısmına bakalım inşaAllah iyi olur
İyi gelirse haber ver bana da canım

Geçmiş olsu canim gün içerisinde bez takmamaya çaliş zibin kullanıyorsan atlet penye gibi şeyler giydir
İşer diye korkuyorum 😄

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Devamlı olarak kullandığım. Ama aşırı terliyor şu sıralar

İyi gelirse haber ver bana da canım

İşer diye korkuyorum 😄
İşesin birşey olmaz canim,🌹😘 onemli olan iyileşmesi insallah cabuk iyleşir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağolun canlar geçmezse aile hekimine götürürüm
Canım ben dün doktora sordum bana 2 günde bir duş aldır ama asla şampuan kullanma dedi sadece suya sok güzelce yıka dedi ben öyle yaptım dün kayranın isliği daha da azaldı şükür sanada tavsşye ederim

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım ben dün doktora sordum bana 2 günde bir duş aldır ama asla şampuan kullanma dedi sadece suya sok güzelce yıka dedi ben öyle yaptım dün kayranın isliği daha da azaldı şükür sanada tavsşye ederim
Sağol canım hergün yıkıyorum ama şampuan kullanıyorum bi de dediğin gibi yapayım inşallah geçer

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bez bölgesi her yer isilik sıcaktan terliyor sonra böyle kabarıyor eliyle kaşımaya çalışıyor çok kaşınıyor belli. Öyle kaşıyor ki tırnak izi yapıyor. Her gün duş yaptırıyorum. Bezin markası baby turco. Bel kısmı ve bu bağladığımız kısımlar terden isilik oldu kızlar ne yapmam gerekiyor
Ekli dosyayı görüntüle 4376

Ekli dosyayı görüntüle 4377
Bezin markasını deyistir ve ıslak medilinide deyistir ıslak mendille alerji yapabiliyor . Değiştirirsen eyer geçer zamanla

Tüm sayfalar yüklendi.