Kızlar ıspanak !...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Kızlar ıspanak !... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,298 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ıspanak !...
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ıspanak aldım pişirmek istiyorum ama eşim dahil çevremde herkes haberlerde görmüşler zehirliyor diye dogrumu gebelikte problem olurmu yiyen varmı canim cok istedi bana akıl verin
Biz yiyoruz ilk çıkanlar zehirli etki yapıyor diye biliyorum arada baya zaman geçti yemede ne gibi bir sakınca olabilir ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ıspanak aldım pişirmek istiyorum ama eşim dahil çevremde herkes haberlerde görmüşler zehirliyor diye dogrumu gebelikte problem olurmu yiyen varmı canim cok istedi bana akıl verin
Valla ben hep yiyorum bir sıkıntı olmadı Allaha şükür 16 haftaliyiz şuan doktorum bile tavsiye etti ıspanak pırasa vs.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Daha dünyaptım canim bol su ile yika hiç birşey olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne alaka zehirleme
Gecen sene daha çok çıktı haberlerde ıspanak değil bence içerisine yabani otlar karisiyo odur ya ben geçen sene her hafta yapardım hiç birşey de olma di dün de yaptım çok şükür bir sıkıntı olmadı ☺️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ankara dayım canım aldım ama bilmiyorum kararsızım
Canım bı ara ıspanağın içine yabancı ot karışmıştı haberlerde çıkmıştı bı kaç kişi de zehirlenmisti hatta bende hamileliğimde yemedim bi süre ama sonradan yedim aldığım demetleri yıkarken iyice baktım sıkıntı olmadı demir olsun diye çokta yedim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım bı ara ıspanağın içine yabancı ot karışmıştı haberlerde çıkmıştı bı kaç kişi de zehirlenmisti hatta bende hamileliğimde yemedim bi süre ama sonradan yedim aldığım demetleri yıkarken iyice baktım sıkıntı olmadı demir olsun diye çokta yedim
Şimdi bende yiyorum canım teşekkürler canım çok istiyordu Cesaret edemiyor dum

Valla canım ben hafta sonu ıspanaklı börek yaptım yedim dün de canın çekmesin ıspanaklı kek yaptım üstünde Krem şanti sürdüm valla hâlâ hayattayım sıkıntım da yok
Ohh afiyet olsun şifa olsun bebislerimize yiyorum bende şimdi canım ☺

Geçen bende haberlerde duydum arasına başka otlar karıştırıyorlarmış sanırım ondan zehirlenmiş kaç kişi
Doğrudur canım eşimde onu duydu galiba teşekkür ederim canım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar