Sorum var Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 507 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Salih'in annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 13 aylık burnu akıyo ve iştahsız evde ne yapabilirim hastaneye götürmek istemiyorum korkuyorum 😔 yardımcı olurmusunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar oğlum 13 aylık burnu akıyo ve iştahsız evde ne yapabilirim hastaneye götürmek istemiyorum korkuyorum 😔 yardımcı olurmusunuz
Ateşi de var biraz

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Ateşi de var biraz
Geçen bir doktorun instagramda videosuna denk geldim soğan doğradığınız zaman bebekleriniz çocuklarınız yanınızda olsun soğan sayesinde sinüsler tertemiz oluyor demişti ne kadar faydalı olur bilmiyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Ateşi de var biraz
Ben serum aldım şırıngayla çekip bebeğimin burnunu temizliyorum onunla rahatlıyor bizde hasta olduk hastaneye götüremedim çocukları evde tamamen pekmez sirke ıhlamur nane limon ve ilaçlarla iyileştik

Ben serum aldım şırıngayla çekip bebeğimin burnunu temizliyorum onunla rahatlıyor bizde hasta olduk hastaneye götüremedim çocukları evde tamamen pekmez sirke ıhlamur nane limon ve ilaçlarla iyileştik
Birde bulunduğun odayı nemli tut ozamanda rahatlar

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bir doktorun instagramda videosuna denk geldim soğan doğradığınız zaman bebekleriniz çocuklarınız yanınızda olsun soğan sayesinde sinüsler tertemiz oluyor demişti ne kadar faydalı olur bilmiyorum
Teşekkür ederim canım ateş düşürücü verdim onu da kustu ateşimşiz 38 5 üstü verince kusuyo hastaneye götürüyorum

Grip olmuş ablam hastaneye getir çaldılar verirler antibiyotik de verirler
Ateşini düşüremedim hastaneye görüyorum zaten o teşekkür ederim

Grip olmuş ablam hastaneye getir çaldılar verirler antibiyotik de verirler

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım ateş düşürücü verdim onu da kustu ateşimşiz 38 5 üstü verince kusuyo hastaneye götürüyorum

Çok geçmiş olsun şu anki salgın felaket biz de atlattık nasıl durumu

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Ateşi de var biraz
Kuzum sarimsak bal limon karışımı ver benim oğlumda 13 aylık böyle hastalandi by karışımı yapip verdim çok sukur ayakta ve ilerlemeden atlatti. Ilaclar daha da bitiriyor cocuklarin bünyesini. Ben haftada bir hasta degilse bu karisimi veriyorum bagisikligi kuvvetlendigi için kolay hastalanmiyor hamdolsun ama hasta olmak üzere ise bir kac gun tamamen gecinceye kafar bir cay kasifi veriyorum ilerlemeden atlatıyor elhamdülillah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar