Sorum var Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar iyi akşamlar bi bakarmısınız rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Salih'in annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sarimsak bal limon karışımı ver benim oğlumda 13 aylık böyle hastalandi by karışımı yapip verdim çok sukur ayakta ve ilerlemeden atlatti. Ilaclar daha da bitiriyor cocuklarin bünyesini. Ben haftada bir hasta degilse bu karisimi veriyorum bagisikligi kuvvetlendigi için kolay hastalanmiyor hamdolsun ama hasta olmak üzere ise bir kac gun tamamen gecinceye kafar bir cay kasifi veriyorum ilerlemeden atlatıyor elhamdülillah.
Hiç bişey yediremiyorum ki yediği an kusuyo antibiyotiğide iğne yazdırdım onu vurduruyorum geçer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun şu anki salgın felaket biz de atlattık nasıl durumu
Antibiyotik verdiler içmedi kustu ateşi yükseldi tekrar gittik bugun antibiyotik iğne verdiler şükür biraz daha iyi ateşi düştü enfeksiyon varmış dişde geliyo çakışmış yine

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bişey yediremiyorum ki yediği an kusuyo antibiyotiğide iğne yazdırdım onu vurduruyorum geçer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Antibiyotik verdiler içmedi kustu ateşi yükseldi tekrar gittik bugun antibiyotik iğne verdiler şükür biraz daha iyi ateşi düştü enfeksiyon varmış dişde geliyo çakışmış yine
Anladim :( Rabbim sifa versin tez zamanda atlatır insaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar