Sorum var Kızlar iyi aksamlar birşey sorcaktim

• Konbuyu başlatan Duygunun annesi
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygunun annesi tarafından oluşturulan Kızlar iyi aksamlar birşey sorcaktim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 337 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar iyi aksamlar birşey sorcaktim
Konbuyu başlatan Duygunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
D

Duygunun annesi

Guest
Ben 19 haftalık 2 günlük hamileyim bacaklarım çok feci şekilde kaşınıp duruyor kaşımak istemiyorum ama dayanamıyorum ve kasimaktan bacaklarım yara oldu neyden olur acaba bı bilginiz varmı böyle bi durum yaşayan yada yaşamış olan varmı bana yardımcı olurmusunuz

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ben 19 haftalık 2 günlük hamileyim bacaklarım çok feci şekilde kaşınıp duruyor kaşımak istemiyorum ama dayanamıyorum ve kasimaktan bacaklarım yara oldu neyden olur acaba bı bilginiz varmı böyle bi durum yaşayan yada yaşamış olan varmı bana yardımcı olurmusunuz
Vitamin kulaniyorsunmu canm doktorum bana öyle dedide vitamin kulandinda alerjiksen kulanma belki alerjik biyiy olmuş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktoruna söyle gebelşk koleztasisiz var mı dşye baksın benim son hafyalarımda oldu bu kaşıntı en çok bacak ve karın ama daha çok bacak resmen kanıyordu artık uyku uyuyamıyordum doktorum gebelik koleztazsi olmuşsun dedi ilaç verecekti benşm suyum helşncd Doğuma alındım zaten aksatma derim birde karaciper enzimlerine baktır ikisi bağlantılı bilgin olsun aksatma derim önemlş çünkü bu gebelik kolestszisi yüzünden doğumu doktorlar erkene alabiliyor bilgin olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bazen hızla değişen hormonlar nedeni ile cildin en hassaslasmasina neden olabiliyor kuzum bundan dolayi el ve ayaklarda kaşınti oluyor kuzum sen yine de için rahat etsin istersen doktora görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar