Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,683 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtaya alerjisi yok sadece süt ürünleri domatese yoktu ama 3 gündür domates yedirdiğimde yüzü kabarıyor
Yumurtaya yoksa daha iyi canım kahvaltıda isini kolaylaştırır krep pankek yumurtalı omlet yumurtalı ekmek kızartması patatesli yumurta kıymalı yumurta yaparsın cesıt cesıt domates de alerjik belki o yuzden kabarıyordur bizim 6 aylıkken cıkmıs tı domatese alerjisi 1 yasında hepsi bitti insallah gecer sizinki de

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtaya yoksa daha iyi canım kahvaltıda isini kolaylaştırır krep pankek yumurtalı omlet yumurtalı ekmek kızartması patatesli yumurta kıymalı yumurta yaparsın cesıt cesıt domates de alerjik belki o yuzden kabarıyordur bizim 6 aylıkken cıkmıs tı domatese alerjisi 1 yasında hepsi bitti insallah gecer sizinki de
Ay inşallah ya. Doğum gününde randevusu var garibimin 😂 belki doktor amcası doğumgünü hediyesi verir alerjin geçti diye 😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Ay inşallah ya. Doğum gününde randevusu var garibimin 😂 belki doktor amcası doğumgünü hediyesi verir alerjin geçti diye 😂
İnsallah canım yogurt falan denemedıler mi hıc yedirmeyi doktorlar

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Daha gecmemıs o zaman canımm 😟😟
3 ay önce falandı bu 1 yaşında tekrar gel dediler işte o yüzden bir daha randevu aldım bu sefer devlet hastanesine aldım istanbulda alerji istanbula götürüyordum ama oradaki fiyatlar uçmul doktorun muayenesi 650 alerji testi 1000 lira 15 dk da 1650 liralık oluyorsun. Bakalım devletteki işleyiş nasıl bilmiyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
3 ay önce falandı bu 1 yaşında tekrar gel dediler işte o yüzden bir daha randevu aldım bu sefer devlet hastanesine aldım istanbulda alerji istanbula götürüyordum ama oradaki fiyatlar uçmul doktorun muayenesi 650 alerji testi 1000 lira 15 dk da 1650 liralık oluyorsun. Bakalım devletteki işleyiş nasıl bilmiyorum
Baya olmus o zaman canım gecme ihtimali var o zaman devlette biraz uzun suruyor ama sıradan dolayı 1650 vermekden iyidir beklemek 😄😄 bize demisti doktor direk yogurt degılde fırınlanmıs dene yuksek ısıda pısınce alerji riski azalıyor diye yogurt testini gecınce fırınlanmıs yogurtla kek yapmıs tım yemıstı yumurtaya olmamasına cok sevdim herseyin ıcıne yumurta giriyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Baya olmus o zaman canım gecme ihtimali var o zaman devlette biraz uzun suruyor ama sıradan dolayı 1650 vermekden iyidir beklemek 😄😄 bize demisti doktor direk yogurt degılde fırınlanmıs dene yuksek ısıda pısınce alerji riski azalıyor diye yogurt testini gecınce fırınlanmıs yogurtla kek yapmıs tım yemıstı yumurtaya olmamasına cok sevdim herseyin ıcıne yumurta giriyor
Dün ilk defa beyazından yedirdim dündennberi takipteyim şükür kakada yada cildinde bir değişiklik yok

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Uraz 1 yaşında artık teyzoşları ama biliyosunuz meret süt alerjimiz devam ediyor kahvaltı sıkıntısı yaşıyoruz bu aralar peynir falan hak getire zaten ama bu önceden kahvaltıya mama hazırlardım onuda istemiyor büyük adam gibi zeytini ekmeği ağzıma sok diyor bana kahvaltı tabağınıza koyduğunuz değişik ürünlerden yazar mısınız oğlumun tabağındaki çeşitliliği arttırmak istiyorum
Arada patates kızarıyorum. Patatesli yumurta yada omlet. Peynir var muratbeymiydi neydi cnm su sekilli peynirden almıstım onu yiyolar. Simit aldıgım oluyo arada. Süt içiyorlar onu da atom yapıyorum. Muz çilek fındık badem ceviz cekip içine katıyorum azıcıkda bal ve kakao. Kakaolu süt diyorum içiyorlar 😂

Tüm sayfalar yüklendi.