Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,697 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Arada patates kızarıyorum. Patatesli yumurta yada omlet. Peynir var muratbeymiydi neydi cnm su sekilli peynirden almıstım onu yiyolar. Simit aldıgım oluyo arada. Süt içiyorlar onu da atom yapıyorum. Muz çilek fındık badem ceviz cekip içine katıyorum azıcıkda bal ve kakao. Kakaolu süt diyorum içiyorlar 😂
Keşke bu yazdıklarını yedirip içirebilsem 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Uraz 1 yaşında artık teyzoşları ama biliyosunuz meret süt alerjimiz devam ediyor kahvaltı sıkıntısı yaşıyoruz bu aralar peynir falan hak getire zaten ama bu önceden kahvaltıya mama hazırlardım onuda istemiyor büyük adam gibi zeytini ekmeği ağzıma sok diyor bana kahvaltı tabağınıza koyduğunuz değişik ürünlerden yazar mısınız oğlumun tabağındaki çeşitliliği arttırmak istiyorum
Ablam oğluna yumurta sarısın ezip içine biraz muz pekmez ceviz ezip karıştırıyordu biraz da beyaz peynir koyardı bayılarak yerdi onu uzun sürede tok tutardı peynir siz halini dene istersen canım nono derdi birde ona yedirirken tiksinirdim 😀 elma çok doyurucu oluyor elma püresi armut püresi verebilirsin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ablam oğluna yumurta sarısın ezip içine biraz muz pekmez ceviz ezip karıştırıyordu biraz da beyaz peynir koyardı bayılarak yerdi onu uzun sürede tok tutardı peynir siz halini dene istersen canım nono derdi birde ona yedirirken tiksinirdim 😀 elma çok doyurucu oluyor elma püresi armut püresi verebilirsin
Başım belada kuzum alerji doktoruna randevusu vardı iş sütten çıktı çoklu gıda alerjisine döndü hiç biley yediremiyorum şuan

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtaya yoksa daha iyi canım kahvaltıda isini kolaylaştırır krep pankek yumurtalı omlet yumurtalı ekmek kızartması patatesli yumurta kıymalı yumurta yaparsın cesıt cesıt domates de alerjik belki o yuzden kabarıyordur bizim 6 aylıkken cıkmıs tı domatese alerjisi 1 yasında hepsi bitti insallah gecer sizinki de
Mecbur çorbalara yoneliceksin kahvaltıda :/

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar