Kızlar kanama olunca dr gitmiştim persembe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar kanama olunca dr gitmiştim persembe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,708 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kanama olunca dr gitmiştim persembe
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Benim kahverengi lekem gece durmuştu saat 4.5 civarı lavaboya gittiğim de kanama agrı sızı leke hiç bişey yoktu sanki rahmimde bişey var her an çıkacakmış ama çıkmayacakmış gibiydı rahatsız ediciydi bi saat sonra falan rahmim agrıdı biraz sonra uyumuşum sabah bi baktım leke şeklinde çok açık kahverengi sizce ne olabilir kafam çok karıştı bu arada adetime göre 7+2 ultrosana göre 6+5 ( dr 3 4 Gune takılma tam haftasında dedi yumurtalamayla ilgili geç döllenme değilmiş )Suan da akıntı vs leke falan yok dr çok gittim gitmek istemiyorum cocuk ultrosona bu hafta çok girdi
Çok geçmiş olsun canım bende korana oldum ölüyorum acilde serum taktılar ama hala kötüyüm kemiklerim çok ağrıyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benim kahverengi lekem gece durmuştu saat 4.5 civarı lavaboya gittiğim de kanama agrı sızı leke hiç bişey yoktu sanki rahmimde bişey var her an çıkacakmış ama çıkmayacakmış gibiydı rahatsız ediciydi bi saat sonra falan rahmim agrıdı biraz sonra uyumuşum sabah bi baktım leke şeklinde çok açık kahverengi sizce ne olabilir kafam çok karıştı bu arada adetime göre 7+2 ultrosana göre 6+5 ( dr 3 4 Gune takılma tam haftasında dedi yumurtalamayla ilgili geç döllenme değilmiş )Suan da akıntı vs leke falan yok dr çok gittim gitmek istemiyorum cocuk ultrosona bu hafta çok girdi
Ultrason bebeğe zarar veren bişey degil canım

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Tüm sayfalar yüklendi.