Kızlar kanamam oldu maalesef 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar kanamam oldu maalesef 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,091 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kanamam oldu maalesef 😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bir sıkıntı yoktur kuzum. Dikkat et kendine hayırlı haberlerini bekliyorum🤲🏻
Çok teşekkür ederim gittim doktora anca geldim eve. İlaç verdi ve uzan yat bacağını biraz yukarı kaldırarak uzan dedi ilacı 7 gün kullan kendi doktoruna kontrole git dedi. Ama bebeğin kalp atışı var şuan iyi dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim gittim doktora anca geldim eve. İlaç verdi ve uzan yat bacağını biraz yukarı kaldırarak uzan dedi ilacı 7 gün kullan kendi doktoruna kontrole git dedi. Ama bebeğin kalp atışı var şuan iyi dedi
Ay şükür kuzum kalp atışı var ya 🤲🏻🤲🏻en kısa sürede kendi doktorunadq görün stres yapma bir de canım 🥰

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun alınma darılma lafımı da yanlış anlama sen bu bebegi pek istmiyormuşsun gibi geliyor bana

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür elhamdülillah
Bebeği gösterdi kalp atışını dinletti aşırı mutlu oldum az kalsın alttan muayene edilecektim ultrason doktoru yapmadı sağolsun alttan ultrasona gerek yok dedi saçma bir istek yapmışlar dedi anlamadım niye. Ama daha dikkatli olmam gerekli korktum ona bişey olacak diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohh sukurler olsun cok sevindim adina canim
Çok teşekkür ederim canım 🤗 bende çok sevindim bayadir hastanedeyiz çocuklarla gitmek zorunda kaldım çocuklarda perişan oldular ama şükür iyi ilacımı kullanacağım dinlenmek zor olsada dinlenmeye çalışacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim canım 🤗 bende çok sevindim bayadir hastanedeyiz çocuklarla gitmek zorunda kaldım çocuklarda perişan oldular ama şükür iyi ilacımı kullanacağım dinlenmek zor olsada dinlenmeye çalışacağım
Geçmiş olsun alınma darılma lafımı da yanlış anlama sen bu bebegi pek istmiyormuşsun gibi geliyor bana
Yok istemez olur muyum sadece hiç hareket etmiyordu bide sadece bir kere gördüm o zaman da bir nokta gibi biseydi pek varlığını hissedememiştim ama bugün net olarak kollarını bacaklarını kafasını tüm olarak onu gördüm bide kalp atışını dinledim çok mutlu oldum beni bırakıp gitmediği için 🤗

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun , biraz stres yaptiniz sanirim bu aralar.. suan sizden ve cocuklarinizdan daha degerli hicbirsey yok.. kendinize dikkat edin..

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Yok istemez olur muyum sadece hiç hareket etmiyordu bide sadece bir kere gördüm o zaman da bir nokta gibi biseydi pek varlığını hissedememiştim ama bugün net olarak kollarını bacaklarını kafasını tüm olarak onu gördüm bide kalp atışını dinledim çok mutlu oldum beni bırakıp gitmediği için 🤗
Çok geçmiş olsun canım nasil oldunuz
Teşekkür ederim şuan iyiyiz ilaç kullanacağız dinlenecegiz inşallah herşey güzel olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar