Kızlar kanamam oldu maalesef 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar kanamam oldu maalesef 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,029 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kanamam oldu maalesef 😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün gece çok sancım vardı burayada yazmıştım sabah kalktım kanamam olmuş acile gideceğim bakalım ne diyecek nasip kısmet inşallah bir sorun çıkmaz. Dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum 😣
İnşallah bir sıkıntı yoktur kuzum. Dikkat et kendine hayırlı haberlerini bekliyorum🤲🏻

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece çok sancım vardı burayada yazmıştım sabah kalktım kanamam olmuş acile gideceğim bakalım ne diyecek nasip kısmet inşallah bir sorun çıkmaz. Dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum 😣
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşaAllah kötü birşey yoktur hayırlı haberlerle dönersin inşaAllah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ya kıyamam sana biz sana dedik o kadar sıkıntı yapma diye sıkıntı stresten olmuş olabilir cnm insalalh bebisine bir şey olmaz guzelim haber ver doktordan cikinca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar