Sorum var Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,930 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum iyi yapmışsın
Baktım hem evdeki huzurum hem hem iç huzurum kayboluyor konuştukça düşündükçe birde herkese tek tek derd anlatmış haklı çıkmak için bin türlü yalan demiş inanamadım bu benim annem mi ya diye. Sonunda herkesi sildim 2 haftadır kafam rahat çok şükür ilk defa uzun zamandır ilk defa tansiyonum çok iyi bu aralar o kadar relax im ki ideal dedi ölçüm makinesi😅😅😅😅 . Allah anne babanın da hayırlısını versin herkese artık öyle dua ediyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Baktım hem evdeki huzurum hem hem iç huzurum kayboluyor konuştukça düşündükçe birde herkese tek tek derd anlatmış haklı çıkmak için bin türlü yalan demiş inanamadım bu benim annem mi ya diye. Sonunda herkesi sildim 2 haftadır kafam rahat çok şükür ilk defa uzun zamandır ilk defa tansiyonum çok iyi bu aralar o kadar relax im ki ideal dedi ölçüm makinesi😅😅😅😅 . Allah anne babanın da hayırlısını versin herkese artık öyle dua ediyorum
Kıyamam kuzum ya vallahi en iyisini yapmissin bir anne nasıl evladını böyle bir duruma düşürür ya gerçekten rabbim herseyin hayırlisini versin bizlere

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam kuzum ya vallahi en iyisini yapmissin bir anne nasıl evladını böyle bir duruma düşürür ya gerçekten rabbim herseyin hayırlisini versin bizlere
Amin gülüm inşallah ben de dua ediyorum ben onun evldıyım nede olsa bi yanımız benzeyecek ola ki onun gibi anne olacaksam canımı al ama çocuklarıma bunları yaşatmma izin verme diye . Allah sonumuzu hayretsin 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar