Sorum var Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Burası yeri değil belki ama o kadar üzgünüm ve kırgınım ki ne desem duygularımı anlatabilirim bilmiyorum resmen bana eziyet oldu annem böyle bişey görmedim😭😭😭 yüksek tansiyon ve boyun ve belimde fıtığım var biri özel 2 çocuğum var 3.ye hamileyim 4 sene sonunda kavuştum dedim hiç mi hiç değişmemiş aynı kibirli aynı insandan hata arayan aynı sürekli kınayan sürekli tuhaf tepkiler veren aynı kadın geldi. En azından hasretinden dolayı bi kaç gün kavga etmez sanıyordum ama daha 5.gün geleli hiç kavga sesi olmayan evimde resmen huzursuzluk çıkardı. Başım çatlıyor şu an tansiyonum fırlamış yatıyorum . Yurt dışından geldi gidecek günü de uzun süre sonra napcam nasıl davrancam bilemedim. Eşimi kötülüyor sürekli ki hiç sorun yaşamadım eşimle bilsem kötü biri hak veririm ama yok yani. Kime içimi dökeyim bilemedim buraya yazayım dedim çok çektirdi bugüne kadar geldi şimdi yine huzur bozuyor . Uzun oldu kusura bakmayın 😢😢😢😢
Bari anneler yapmasin ya valla 😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy bu nasıl anne insanın öz annesinin bunu yapmasi ne kadar kötü birşey ya annem eşimle benim için neler yapıyor ya kaldım yerimde😔
Annem bana kızıyor eşimle kavga ettiğimde diyo sakin damadimi üzme🥰

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Gülüm benim de annem öyle hamile olduğumu öğrendiğinden beri sözde ağrılarımın geçmesi için birşeyler söylüyor hepsi çocuğu düşürtmek içinmiş. Eşimle de bozmaya çalıştı önceki gelişinde de öyle yaptı. Çok uğraşıyor 😢😢😢
Canım Merhaba.en hessas noktama dokundun.benimde annem resmen yuvamı yıkmaya çalışıyor.hamileyim çocuğu aldır diyo bilmem ne.ama ben kendi yoluma bakıyom.Azerbaycanlıyım burda nigah olmak için eşim 10.000 tl para yatırdı evrak geldi annem yaktı evraklarımızı.hamileyim şu an nasıl olcak bilmiyom.sürekli boşan gel diyo.bide 2 ci evliliğim
Allah kolaylık versin sana da can . Benim de 2.evliliğim ilk evlliğmden oğlum var engelli ona dörtdörtlük baktığı halde beğenmiyor adamı

Ayyy bu nasıl anne insanın öz annesinin bunu yapmasi ne kadar kötü birşey ya annem eşimle benim için neler yapıyor ya kaldım yerimde😔
Eski eşimden laf taşıyıp 3 aylık hamileyken onunla barıştırmaya çalıştı yuvamı bozmaya çalıştı anlatmaya kalksam çok şey var ağzın açık kalır ama affettkçe iyice çıtayı yükseltiyor

Gecmis olsun canim sana Allah sabrlar versin ne desek hakli cikiyo annelar zor durum bazen Benda annemi dedigindan tutugu islerdan Nefret ediyorum Naz sabr diyorum sonucda bizda anneyiz Anne olacaz ama bazen cahillar 🤐😶
Çok yıprattı yoksa bu kadar tahammülsüz biri değilim yıllardır çektirdi şimdi katlanamıyorum 😢😢😢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah kolaylık versin sana da can . Benim de 2.evliliğim ilk evlliğmden oğlum var engelli ona dörtdörtlük baktığı halde beğenmiyor adamı

Eski eşimden laf taşıyıp 3 aylık hamileyken onunla barıştırmaya çalıştı yuvamı bozmaya çalıştı anlatmaya kalksam çok şey var ağzın açık kalır ama affettkçe iyice çıtayı yükseltiyor
Kuzum kiyamma sana anlamıyorum bu erkek evlat sevdası nedir niye kızlarina erkeklere verdiği değeri sevgiyi vermiyorlar yazıklar olsun boyle düşünen insanlara çok yazık çok kuuzm dusnmenbile morlani bozma sakin stres yapma

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank

Çok yıprattı yoksa bu kadar tahammülsüz biri değilim yıllardır çektirdi şimdi katlanamıyorum 😢😢😢
Cnm bnm ya takma bosver hamilesin sonuçta😥

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
C

Canim zor vicdani sizlamiyo bila cahillik kiyamam askim sana💞😪

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kiyamma sana anlamıyorum bu erkek evlat sevdası nedir niye kızlarina erkeklere verdiği değeri sevgiyi vermiyorlar yazıklar olsun boyle düşünen insanlara çok yazık çok kuuzm dusnmenbile morlani bozma sakin stres yapma
Stres ne kelime sokağa çıktım yürüye yürüye ağladım 1 saat yürüme yasaklandığı halde sakinleşeyim diye ama hala yatışmadım çok öfkeli çok kırgınım😢😢😢 bana bişey olsa bile umurunda olmaz kadının oturmuş bilgisayar oynuyor. Tansiyonum 16.14 olmuş düşecek duruma geldim sonra eve döndüm artık son nokta dedim ki inşallah doğumdan ölüm çıkar da rahatlarsın belki o zaman benim için için cız eder dedim😭😭😭

Oğlu böyle olsa etrafında fır döner inan

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Stres ne kelime sokağa çıktım yürüye yürüye ağladım 1 saat yürüme yasaklandığı halde sakinleşeyim diye ama hala yatışmadım çok öfkeli çok kırgınım😢😢😢 bana bişey olsa bile umurunda olmaz kadının oturmuş bilgisayar oynuyor. Tansiyonum 16.14 olmuş düşecek duruma geldim sonra eve döndüm artık son nokta dedim ki inşallah doğumdan ölüm çıkar da rahatlarsın belki o zaman benim için için cız eder dedim😭😭😭

Oğlu böyle olsa etrafında fır döner inan
Ağlama kuzum evladını düşün yapma bunu kendine olan sana oluyor

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Burası yeri değil belki ama o kadar üzgünüm ve kırgınım ki ne desem duygularımı anlatabilirim bilmiyorum resmen bana eziyet oldu annem böyle bişey görmedim😭😭😭 yüksek tansiyon ve boyun ve belimde fıtığım var biri özel 2 çocuğum var 3.ye hamileyim 4 sene sonunda kavuştum dedim hiç mi hiç değişmemiş aynı kibirli aynı insandan hata arayan aynı sürekli kınayan sürekli tuhaf tepkiler veren aynı kadın geldi. En azından hasretinden dolayı bi kaç gün kavga etmez sanıyordum ama daha 5.gün geleli hiç kavga sesi olmayan evimde resmen huzursuzluk çıkardı. Başım çatlıyor şu an tansiyonum fırlamış yatıyorum . Yurt dışından geldi gidecek günü de uzun süre sonra napcam nasıl davrancam bilemedim. Eşimi kötülüyor sürekli ki hiç sorun yaşamadım eşimle bilsem kötü biri hak veririm ama yok yani. Kime içimi dökeyim bilemedim buraya yazayım dedim çok çektirdi bugüne kadar geldi şimdi yine huzur bozuyor . Uzun oldu kusura bakmayın 😢😢😢😢
Canım benim kıyamam sana 😢 çok çok üzüldüm inan. Niye böyle yapıyor ki annen, sebep ne? Eşinle daha önce aralarinda zıtlaşmalar oldu da onu mu uzatıyor bu kadar?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ahbee canim benim neden boyleki cok uzuci bir durum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar