Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,306 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım hatamız insanları kendimiz gibi görmekle başlıyo aslında benle yaşıt görümcem mutluluğumu kıskandı abimle evlendi 6 ay sonra uzaklaştırma verip boşanma davası açtı ne oldu görümcem abimle evlendi gizli ses kayıtları resimler konuşulan herşeyi annesi gile yetiştiriyo aile özellerini hep bizim dedikodumuzu yapıyorlar sonrada bana gelip herşey aileye anlatılmaz diyo sinsi yılan 6 ay sonra evi terk etti boşanma davası açtılar yalancı şahit iftiralar neler neler anlattılar hala yüzüne bakıyorum bi insan ayrılmış boşanma davası açılmış sokak ortasında kah kaha atarmı ya beni de boşandırmaya çalıştılar iki aylık ilk kızıma gebeyken benim evimde babalar çocuklar görüşcekler orta yol bulabilmek için benim evimde görüşcekler ilk kayın babam geldi herkes yoluna alsınlar kızlarını gitsinler diyo eşim susuyo ben bizim sorunumuz yok biz ne alaka diye yuvamızı kurtarmaya çalıştım kaynım s.gitsin laf dinlemiyosa diyo benim okadar fedakarlığıma rağmen eşim evet haklısın abi diyo çocuğumu istemediler ilk öğrendiğimde kaynanamı aradım daha yoldayken haber verdim bana hıı hamilemisin oğlumu yorma herşeyi isteme bitek sen hamile kalmıyon onu bunu aşerme Cafer Cafer diye peşinde koşturma bunaltma dedi bana hayırlı olsun demedi hiç bir emekleri geçmedi şimdi de hiç bi faydaları yok bi ele karşı ay torunum ay bilmem ne desinlere ben hep bunun için vicdanımız kurusun diyorum eşim bile evliliğe sahip çıkmadı abisi küfür edince sinirlenip wp durum attım ozaman ban küfür edenler beni sevmeyen insanlardır gibi bişe eşim abisine kızacağı yerde iki aylık hamileyken gelip boğazıma yapıştı sil durumu benim ailem haklı diye beni hırpaladı onlar boşamaya çalıştıkça benim eşim onların tarafında oldukça ben inat ettim yuvama sahip çıktım her baktığımda aynı şeyleri yaşıyorum bu kızımada hiç bi emekleri geçmedi iyiki ailem var onlar olmasa aç açıkta kalıcaktık halada öyle benim ailem elleri kolları dolu gelir gittiğimde boş göndermezler eşim maaş alır ikinci gün para yok der eve bile almaz evde paketleme işi yapıyorum birktirip eksiklerimi alayım çocuklarıma bakayım diye benim hayatımda böyle işte çocuklarım için didiniyorum sabır ediyorum
İnsanız hep başımıza geliyor kadın olmak zor birde el kapısı derler eskiler hakkaten doğru Allah iyilerle karsilastirsin ne deyim çok zor sana da Allah sabır versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek değilsin kuzum bu konuda bnm ikincisi evliliğim ve esiminde inince evliliği burdakiler bilir eşimle sorunlarım var video konusunda neyse o konuyu artık takmıyorum takınca zararlı bn çıkıyorum kayınvalidem alt katımda oturuyor kızım oldu 6 aylık dha bir elbisesini görmedim çıkar herkese karşı torunum torunum der sever ama iş birşey almak istemek olsa asla almaz bnm de kızdığım nokta eşim eski eşine nafka çocuğuna para yolluyor birde bizim evi gecindiriyor birde annesi inek gbi sağiyor onu onlara bakıyor tabi annesi babası baksın derim ama adamın 2500 TL maaşı var iki kattan 700 TL birinden 650 TL birinden alıyor iki kişiler sorsan hiç paraları yok diye ağlarlar yasine aldirirlar buda bnm zoruma gider çünkü bnm üstüme başıma ihtiyacım var evimin de ihtiyacı var şimdi evin dış cephesinin yaptırıyor çocuk birde şimdi bn evi boyatalim rutubet çok dedim bana sıkıştırma bni zor yetisiyorum dedi bugün bir baktım annesinin evinin boyasını yaptırıyor dökülen yerleri yaptiriyor içerde ustalar dolu şuan öyle sinirliyim ki görseniz bu akşam kesin kavga var ve bnde dicem bizim evide boyat önceliğin Kendi ailesi evde bebek var tabii Bizim kavgamızin sonu hep dayakla bitiyor daha o kdar anlatılacak şeyler var ki kuzum bilsen ama şu beşikte yatan yavruma açıyorum kuzum valla onun için sabretmeye çalışıyorum tabi ne kdar sabrım yeter onuda yüce rabbim bilir dayana bildiğim kdar dayanamicam rababim herkesin ama gerçekten herkesin evinde mutluluk sağlık eksik etmesin kuzum çok zor bu şekilde hor görülmek kendini kadın gbi değilde evde bir hizmetçi gbi görmek inan çok zor
Erkekler hep aynı benim eşim fe başta öyleydi boşanmayı çok düşündüm sonra sabrettim Allah insanı degistirirmis yada kader şimdi çok iyi anasida olmasa hayat güzel olurda iste dört dörtlük olmuyor

Son düzenleme:

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Aynı seyler bende de var çocuk sorun olmaz onun ne günahı var bu durumda dedim bnde ilk başlarda ama sonra sonra kaynana eski geliniyle konuştukça eski eşi akşamları inadına huzur bozmak için çocuk senle konuşmak istiyor diyip görüntülü araması falan inan o kdar zoruma gidiyor ya her seferinde kavga ettim sen watsaptan engele normalden arasın seni çocuk konuşsun ordan yok goruntulu konusucaksa anneni arasın onun telefonn dan sadce çocukla konuş diyirum yoksa engeli basmasam inan sürekli arıyor huzur kaçırmak için tabi çocuğu konusucak ama herşeyin bir vakti saati vardır cnm eşim de çok anne babaci dün de şu ev meselesi konuştum bağırdı laf soktu bende ona laf soktum en sonunda bakalım hangi taraf dediği olucak seni bu konuda çok iyi anlıyorum cnm
Sende bulamamışsin bı çözümunu bende 🤷 bizdede aynı durumlar çocukların hoparlöru acipta yanımda konusmalari filan kocam bu yönde bana hak veriyo izin vermemeye calisiyo böyle şeylere ama işte kaynanam surekli onlar çocuk anneleriyle görüşecek tabi cart curt diyip duruyo gorussunler bende gorusmesinler demiyorum ama artık ben varım sonuçta o kadar rahat eve almalar dükkana almalar çok saçma düşünsene o kadın evdeyken benimde kayananama gittiğini herşey zaten çok fazla gurur kırıcı bide oturalım kadınla karşılıkli kahve içelim tam olsun evlenmeden önce hiç böyle değildim eyvallahim yoktu özgüvenin tamamen tavandi şimdi boktan beter hissediyorum kendimi 😭

Cnm boyle bir esin varsa keske cocuk yapmasaydin omrunun sonuna kadar böylemi yaşıyacaksın
Keşke olacakları gorebilsekte evlenmesek ama öyle olmuyo işte canım mesela bana evlenmeden önce kaynanam ve kocam çocukların anneleri kaçtı gitti aldattı o yüzden boşandılar çocuklara sadece ben bakıyorum o kadınla kimsenin alakası yok demişlerdi bı evlendim herşeyi öğrendim ve kabullenmek zorunda kaldım eşimi seviyorum şuan düşman gibi olsakta o zaman herşeyi affederim n'olacak gözüyle baktım herşeye herkesten isitmedigim laf kalmadı bu kadar rezil gurursuz olacağım soylenseydi bı dk bile düşünmezdim bu adamla evlenmeyi

Son düzenleme:

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sende bulamamışsin bı çözümunu bende 🤷 bizdede aynı durumlar çocukların hoparlöru acipta yanımda konusmalari filan kocam bu yönde bana hak veriyo izin vermemeye calisiyo böyle şeylere ama işte kaynanam surekli onlar çocuk anneleriyle görüşecek tabi cart curt diyip duruyo gorussunler bende gorusmesinler demiyorum ama artık ben varım sonuçta o kadar rahat eve almalar dükkana almalar çok saçma düşünsene o kadın evdeyken benimde kayananama gittiğini herşey zaten çok fazla gurur kırıcı bide oturalım kadınla karşılıkli kahve içelim tam olsun evlenmeden önce hiç böyle değildim eyvallahim yoktu özgüvenin tamamen tavandi şimdi boktan beter hissediyorum kendimi 😭

Keşke olacakları gorebilsekte evlenmesek ama öyle olmuyo işte canım mesela bana evlenmeden önce kaynanam ve kocam çocukların anneleri kaçtı gitti aldattı o yüzden boşandılar çocuklara sadece ben bakıyorum o kadınla kimsenin alakası yok demişlerdi bı evlendim herşeyi öğrendim ve kabullenmek zorunda kaldım eşimi seviyorum şuan düşman gibi olsakta o zaman herşeyi affederim n'olacak gözüyle baktım herşeye herkesten isitmedigim laf kalmadı bu kadar rezil gurursuz olacağım soylenseydi bı dk bile düşünmezdim bu adamla evlenmeyi
Bizim hatamiz zaten cnm kendimiz olamamak aman etraf ne der aman evin huzuru kaçmasın amn millete inat iyi olalım aman kocanın kalbini kırmayalim dışarı düşmesin amn soyle aman böyle diye diye bu hale geldik başta ipleri verdik ellerine istedikleri gibi oynatıyorlar şimdi biz hatayı onlara karşı çocuğumuz var bir yere gidemeyiz imajını verdik kaybetme korkuları olsa belki de bu şekilde olmazdık saflık bizde kuzum herkesi kendimiz gbi görüyoruz

Ya kızlar her kesin derdi bir birinden beter. Neden evleniyoruzki. ? Zaten evlenincede her şey bitiyor sevgi de saygıda. Hep dışardan gelen tepkiler yüzünde n.
Ben kesinlikle evkenmiş boşanmış erkekle evlenmeyi düşünmezdim hrle hele çocugu varsa. Zaten zorluklar irelide olucak. Çünkü 2 tarafdanda kıskanmalar olucak. Kadınlar öyle deyil yani 2 ci evliliklerimde eşleri üzülmesin diye yanəndan bile geçmek istemez eski eşinin ama onlar..
Allah sabır versin.
Benim eşim iyi biri fakat hür bir iradeye sahip deyil.yani bir avmye gitdiyimizde falan hep izin alıyor hep bi şey oluyor bir yere gitdikmi kavga ederiz. Çok yoruldum. Evden dışarı adım atamıyorum. 6 yıldır aynı evdeyum. Anca dogum yapdıgımda evdem uzaklaşıyorum. Neden bu kadar zorkiii her şey. Keşki hiç evlenmesek. Öylece okusak çalışsak. Özgür olsak. Off Rabbim 1 defa can veriyor bir defa hayata geliyoruz o hayatı da öyle biriyle baglıyoruzki kahr zulüm çeke çeke....offffff
Kke hayatımı anlata bilseydim size. Neler yaşadıgımı bilseydiniz.belki şükür ederdiniz her şeye😔😔😔😔😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya kızlar her kesin derdi bir birinden beter. Neden evleniyoruzki. ? Zaten evlenincede her şey bitiyor sevgi de saygıda. Hep dışardan gelen tepkiler yüzünde n.
Ben kesinlikle evkenmiş boşanmış erkekle evlenmeyi düşünmezdim hrle hele çocugu varsa. Zaten zorluklar irelide olucak. Çünkü 2 tarafdanda kıskanmalar olucak. Kadınlar öyle deyil yani 2 ci evliliklerimde eşleri üzülmesin diye yanəndan bile geçmek istemez eski eşinin ama onlar..
Allah sabır versin.
Benim eşim iyi biri fakat hür bir iradeye sahip deyil.yani bir avmye gitdiyimizde falan hep izin alıyor hep bi şey oluyor bir yere gitdikmi kavga ederiz. Çok yoruldum. Evden dışarı adım atamıyorum. 6 yıldır aynı evdeyum. Anca dogum yapdıgımda evdem uzaklaşıyorum. Neden bu kadar zorkiii her şey. Keşki hiç evlenmesek. Öylece okusak çalışsak. Özgür olsak. Off Rabbim 1 defa can veriyor bir defa hayata geliyoruz o hayatı da öyle biriyle baglıyoruzki kahr zulüm çeke çeke....offffff
Kke hayatımı anlata bilseydim size. Neler yaşadıgımı bilseydiniz.belki şükür ederdiniz her şeye😔😔😔😔😔
Kıyamam kuzum ya rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin eşlerimizi hidayete erdirsin bence hayatı roman olmayacak kimse yok denecek kadar az herkesin kendi bambaşka hikayesi acısı var yüce rabbim bizlere yardım etsin merhamet etsin geleceği bi az olsun görebilseydim gözüm kör olmasaydı keşke hiç evlenmeseydim diyorum karnımdaki bebeğe çok acıyorum çok üzülüyorum onu bu kirli hayata getireceğim için kendimi affedemiyorum

Ya kızlar gelin olmak çok mu zor neden ama. Neden bir kere geldiyimiz bu dünyada dahat gün yüzü göstermiyorlar bize. Mutlulukmu bizden uzak yoksa bizmi mutlulikdan uzağa kaçıyoruz.
Ya konuşacak o kadar şeyim varki.. benim hayatım tam bir kitap gibi roman gibi..
Artık gücüm kalmadı dim dik ayakda duramıyorum. Canım çok yanıyor. Hayat beni çok yoruyor. Ölmek istiyorum ama günahlarım sevaplarım bilmiyorum crhenneme gitmekden korkuyorum 😔😔😔😔😔😔😔
Ölmek falan öyle konuşma canım Allah’a sığın her zaman 🌺🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar