"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,152 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sabır versin kuzum uzun zamandır yoktum ne sebeple boşandınız bilmiyorum ama urarım Hall edilemeyecek sebep değildir ve oğlunuz için tekrar biraraya gelirsiniz senin bebeğin ikizdi diye hatırlıyorum canım ama yazılanlardan tek bebeğin var diye anlıyorum hayırdır umarım bişey olmamıstır😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Zor bir sureci basariyla atlatmissin, bundan sonrasini da atlatacagina inaniyorum. Allah yardimcin olsun bacim
Canimmmm çok sevindim gelmeme surekli.aklimdaydin merak ettim seni nerelerdeydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sabır versin kuzum uzun zamandır yoktum ne sebeple boşandınız bilmiyorum ama urarım Hall edilemeyecek sebep değildir ve oğlunuz için tekrar biraraya gelirsiniz senin bebeğin ikizdi diye hatırlıyorum canım ama yazılanlardan tek bebeğin var diye anlıyorum hayırdır umarım bişey olmamıstır😔
Amin kuzum inşallah bebeğimin birni kaybettim dogumdan 1 hafta sonra 😔🥺

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Canimmmm çok sevindim gelmeme surekli.aklimdaydin merak ettim seni nerelerdeydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum inşallah bebeğimin birni kaybettim dogumdan 1 hafta sonra 😔🥺
Bazen gitmek gerekir, dinlenince ugrayip selam vermek ☺️
Selamunaleykum ☺️
Kız hoşgeldin nerelerdeydin ne zamandır yoktun
Hosbuldum bacim. Biraz kaybolmak istedim iyi geldi mola ☺️ sizler nasilsiniz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Üzülme kuzum, sence de doğrusunu yapmamış mı, belki oda eşyaları görünce üzülüyordur ve de umutun eşyaları ihtiyacınız olur diye getirmiştir, bozma moralini canım benim en doğrusu bu bence
Belkide mariyam çok değişik duygular icerisindeyim neden olduğunu hiç bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.