"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,152 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Kendimi Çok Kötü Hissediyorum🥺
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Belkide mariyam çok değişik duygular icerisindeyim neden olduğunu hiç bilmiyorum
Ah Kuzum ben neden olduğunu çok iyi biliyorum ama hayırlısı inşallah, rabbim gönül ferahlığı versin canım. O eşyaları birlikte aldınız çünkü yıllardır bu güzel anları bekliyordunuz şuan yalnızsın ve onun olamaması seni üzüyor eminim bundan, belki söylediklerim seni üzecek ama sen bu yüzden kötü hissediyorsun canım , söylediklerime kızma lütfen ben senin gerçekten mutlu olmanı çok istiyorum biliyorsun bunu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah Kuzum ben neden olduğunu çok iyi biliyorum ama hayırlısı inşallah, rabbim gönül ferahlığı versin canım. O eşyaları birlikte aldınız çünkü yıllardır bu güzel anları bekliyordunuz şuan yalnızsın ve onun olamaması seni üzüyor eminim bundan, belki söylediklerim seni üzecek ama sen bu yüzden kötü hissediyorsun canım , söylediklerime kızma lütfen ben senin gerçekten mutlu olmanı çok istiyorum biliyorsun bunu
Ben sana kizabilirmiyim hiç senin yerin bende çok başka güzel kalpli arkadaşım haklısın biliyorun seni çok seviyorum güzel dostum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canimmmm çok sevindim gelmeme surekli.aklimdaydin merak ettim seni nerelerdeydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum inşallah bebeğimin birni kaybettim dogumdan 1 hafta sonra 😔🥺
Rabbim sabrını versin kuzum Rabbim bu sınavları kolay atlatmayı nasip etsin 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.