Sorum var Kızlar kilooo

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar kilooo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kilooo
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar bi çocuk annesiyim ama çok zayıfım herkes dalga geçiyor artık 21 yaşımdayım 50 kiloyum 60 olmak istiyorum ne yersem ne yapsam kilo alırım lütfen yardımcı olun çok istiyorum kilo almayıı🙁
Canım bünye meselesi bn bekarken çok kiloluydum bir poaca yerdim arkadaşım çok zayıftı 3 yerdi eşim çok aşırı zayıf bir buçuk ekmek yer yemekte bn az bazen hiç yemem ama yok 😂 sık sık çok ye canım yağlı hamur işi zararlı ama kilo yapar türk yemeklerinin hepsi öyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bi çocuk annesiyim ama çok zayıfım herkes dalga geçiyor artık 21 yaşımdayım 50 kiloyum 60 olmak istiyorum ne yersem ne yapsam kilo alırım lütfen yardımcı olun çok istiyorum kilo almayıı🙁
Yoğurt süt kefir ceviz fındık badem gibi yağlı tohumlar kuru meyveler tahin pekmez bal gibi besinleri blender'dan geçir sonra ara öğünlerde tüket kuzum ymurta ve yanında 1 adet muz 1 su bardağı süt dilim peynir ekmek kahvaltı için iyi olur normlade tükettiğin porsiyonları kademeli olarak arttırmaya çalış salata yaparken zeytinyağı zeytin avokado badem ceviz seyelr ekle ara öğünlerde fıstık ezmesi ye su ve diğer içecekleri yemeklerden 30-45 dakika önce veya sonra tükey ve yemeklerin yanında çorba tercih etme kuzum

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Biz kilo vermek isterken kimi kilo almak istiyor keşke bende sizler gibi olsaydım 😂 75 kiloyum al bı 20 kilom sana feda olsun tepe tepe kullan😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum bende 2 cocuk annesiyim ve zayıfım bu bunye ile alakalı bir durum ben ne kadar yersem yiyim alamıyorum troidlerimde sorun var sende troidlerine bi baktir ona gore takviye seyler kullanabilirsin az cok faydasi oluyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben de ayniydim, evlenirken 38 kg idim dusun artik boy da yok 😁 hamile kalirken de 56 kg idim 😁 simdi aksam birsey yemiyorum 54 kg im 😍😍 50 ye dusene kadar yolu var ama ramazan girince bi durdu kg vermem 😁😁
Ooo seb baya zayıflasın 38 kilob😱 aynen en idael 50 bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar