Sorum var Kızlar kilooo

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar kilooo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kilooo
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi çocuk annesiyim ama çok zayıfım herkes dalga geçiyor artık 21 yaşımdayım 50 kiloyum 60 olmak istiyorum ne yersem ne yapsam kilo alırım lütfen yardımcı olun çok istiyorum kilo almayıı🙁
Canım maalesef aynı durumdayız bende 40 kiloydum 60 la doğuma girdim 55 e düştüm şimdi oğlum 3 aylık bende 50 ye düştüm her düştüğümde ağlıyorum üzülüyorum ama sürekli çok yemek yiyorum iştahım çok açık ama kilo alamıyorum bence en iyisi kafaya takmamak beni stres de zayıflatıyor belki sende ondan oluyordur ☹️☹️☹️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım maalesef aynı durumdayız bende 40 kiloydum 60 la doğuma girdim 55 e düştüm şimdi oğlum 3 aylık bende 50 ye düştüm her düştüğümde ağlıyorum üzülüyorum ama sürekli çok yemek yiyorum iştahım çok açık ama kilo alamıyorum bence en iyisi kafaya takmamak beni stres de zayıflatıyor belki sende ondan oluyordur ☹️☹️☹️
Troidlerine baktirdin mu kuzum

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi çocuk annesiyim ama çok zayıfım herkes dalga geçiyor artık 21 yaşımdayım 50 kiloyum 60 olmak istiyorum ne yersem ne yapsam kilo alırım lütfen yardımcı olun çok istiyorum kilo almayıı🙁
Kuzum bünye meselesi, ne yersen ye almaz, birde çok takılma zayıfım diye psikolojikmen sürekli kilo almayı düşünürsen o bile etkiler. Keşke bende 50 ye düşsem ne iyi olur doğumdan 3 ay sonra düğün var 😂😂

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah alırsın canım ya benim hedefim de biraz zayıflayıp 50 kilo olmak ama doğumdan önce olamadım doğumdan sonra olur muyum bilmiyorum ☺️

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Boşver herkesi bende 26 yaşındayim üçüncü çocuğuma hamileyim 56 kiloyum laf edende oluyor ne güzel zayifsin diyende tabi kendin istiyorsan kilo aldırıcı takviyeler alabilirsin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım bünye meselesi bn bekarken çok kiloluydum bir poaca yerdim arkadaşım çok zayıftı 3 yerdi eşim çok aşırı zayıf bir buçuk ekmek yer yemekte bn az bazen hiç yemem ama yok 😂 sık sık çok ye canım yağlı hamur işi zararlı ama kilo yapar türk yemeklerinin hepsi öyle
Katılıyorum ❤️🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar