Sorum var Kızlar kilooo

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar kilooo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,008 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kilooo
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi çocuk annesiyim ama çok zayıfım herkes dalga geçiyor artık 21 yaşımdayım 50 kiloyum 60 olmak istiyorum ne yersem ne yapsam kilo alırım lütfen yardımcı olun çok istiyorum kilo almayıı🙁
Canım ben şimdi sana tatlı tüket hamur işi tüket desem olmaz sağlıklı kilo alman lazım bu sefer dengesiz beslenerek midene de zarar verebilirsin bence bi diyetisyene gidip ona göre sana liste hazırlasa daha sağlıklı olur senin için

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evimiz müstakil babamın evi benim ev depremde uçtu gitti babama gidecem bahçesinde İnsAllah yapar yerim
Olsun canın sağolsun benim tüm ailemin bizimde dahil baba evi de hepsi yıkıldı ya inşallah canım benim inşallah ne güzel olure

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Vallahi canım kesin bir şey demedi zaten doktor yoktu biri arayıp doktora karşılaştırıp söyledi normalde adet tarihim 11 Ağustos'ta 15 yaptı ne alaka iseee başka da hiçbir şey söylemedi sadece pazartesi işte gideceğim başka bir ultrasona gideceğim onu çektir sonucunu al gel öyle değerlendirelim dedi kafamı Allak bullak etti bıraktı
Doktora gittinmi ne dedi doktor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım kesin bir şey demedi zaten doktor yoktu biri arayıp doktora karşılaştırıp söyledi normalde adet tarihim 11 Ağustos'ta 15 yaptı ne alaka iseee başka da hiçbir şey söylemedi sadece pazartesi işte gideceğim başka bir ultrasona gideceğim onu çektir sonucunu al gel öyle değerlendirelim dedi kafamı Allak bullak etti bıraktı
Yoktur bişey doktorlarin dengesizliği senin içini ferah tut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar