Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,339 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Süslü4848

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Annişler seviyorum hepinizi ya millet bana diyor 26 haftaya kadar erkekti nasıl bir haftadır kız nazar olmasın diye yalan diyorsun dediler bende dedim salakmısınız nazarı düşünseydim erkek demezdim ilk 😂😂😂deliler bunlar valla
Peki size erkek dediklerinde doktor pipisini gösterdimi.aynı şey ben de yaşıyorum canım o yüzden soruyorum 🥰

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Pipisisini çatısını hepsini gösterdi hemde 3 doktor ama şimdide bir haftadır kız dediler biz şok
Bana 6aya kadar kız dediler şimdi de pipi gösterdiler 😄sizin yazınızı görünce şok oldum.hani pipiyi görmedik deseydiniz tamam ama 😄rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.kızıda erkeği de bizim canlarımız ♥️

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank
Annişler seviyorum hepinizi ya millet bana diyor 26 haftaya kadar erkekti nasıl bir haftadır kız nazar olmasın diye yalan diyorsun dediler bende dedim salakmısınız nazarı düşünseydim erkek demezdim ilk 😂😂😂deliler bunlar valla
Aynısı bana da oldu, doktor bana kız dedi biz de ona göre hayaller kurmaya başladık seviniyoruz felan beni gören herkes senin oğlun olacak diyo, belin boş karnın sivri yüzün aydınlık yok öyle böyle diye. Bende şüpheye düştüm başka doktora gitcem en kısa zamanda

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bana da oldu, doktor bana kız dedi biz de ona göre hayaller kurmaya başladık seviniyoruz felan beni gören herkes senin oğlun olacak diyo, belin boş karnın sivri yüzün aydınlık yok öyle böyle diye. Bende şüpheye düştüm başka doktora gitcem en kısa zamanda
Artık kafam karışyı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar