Kızlar konu "deri altı implantı"diğer adı nexplanon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Kızlar konu \"deri altı implantı\"diğer adı nexplanon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar konu \"deri altı implantı\"diğer adı nexplanon
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atilla's mom 😍

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç zamandır araştırıyorum da korunma yöntemlerini en güvenirliği yüksek olan bu deri altı yöntemi.burda özel hastanede sordum 350tl giriş ücreti istiyorlar 750tl de takma ücreti istiyorlar
Kendin eczaneden alıp götüreceksin.onunda fiyatı 3500 ile 5000arasinda değişiyor sizce ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var tecrübeli anneler yazabilir misiniz 🥰

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç zamandır araştırıyorum da korunma yöntemlerini en güvenirliği yüksek olan bu deri altı yöntemi.burda özel hastanede sordum 350tl giriş ücreti istiyorlar 750tl de takma ücreti istiyorlar
Kendin eczaneden alıp götüreceksin.onunda fiyatı 3500 ile 5000arasinda değişiyor sizce ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var tecrübeli anneler yazabilir misiniz 🥰
Sana 1500 geliyo diymi dollara kac dollar yapiyo bide 3sanalik diymi pahali valla

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yani bu yöntem yeni bir uygulama ne kadar sağlıklı vücuda yan etkisi nedir bu durum la ilgili çokta bi veri olduğunu sanmıyorum ki doktorların da yeni öğrendiği birşey uygulamada ne kadar başarılı olurlar onu da göz önünde bulundurmak lazım. Yani benim tercihim olmazdı.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yani bu yöntem yeni bir uygulama ne kadar sağlıklı vücuda yan etkisi nedir bu durum la ilgili çokta bi veri olduğunu sanmıyorum ki doktorların da yeni öğrendiği birşey uygulamada ne kadar başarılı olurlar onu da göz önünde bulundurmak lazım. Yani benim tercihim olmazdı.
İnternette ki yorumları okudum öbür korunma yöntemlerinden daha iyi ve koruması daha yüksek yani adet düzensizliği filan da yapmiyormus.yani dediğiniz de mantıklı bilemedim ya 🙄 yurtdışında bı yengem var yıllardır bununla korunuyorum demişti gayet memnun orda öbür spiral yokmuş sadece bu kol altı varmış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum yaptırir isen bana da bilgi veirmisin rica etsem

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
İnternette ki yorumları okudum öbür korunma yöntemlerinden daha iyi ve koruması daha yüksek yani adet düzensizliği filan da yapmiyormus.yani dediğiniz de mantıklı bilemedim ya 🙄 yurtdışında bı yengem var yıllardır bununla korunuyorum demişti gayet memnun orda öbür spiral yokmuş sadece bu kol altı varmış
Derialtı implant koruyucu 99%. Ve endemetrium, rahim kanserinden koruma gibi avantajları var. Takma ve çıkarma proseduru ağrısızdır. 3 yıllık.
Diğer tarafı adet düzensizliğine sebep olur. Arabir lekelenme, bazen de 2-3 ay regl olmaz bu ilk 6 ayda rast gelinir. Bazen çeki artımı ilk 3 ayda ola bilir.
Hem hamilelikden korunmak isteyenler, şiddetli regl kanaması ve ağrısı olan kadınlar da kullana bilir. Bizim ülkede yeni olmasına rağmen geniş yayılmaya başlamış. (Ege hospitaldan makale)

Tüm sayfalar yüklendi.