Kızlar konu "deri altı implantı"diğer adı nexplanon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Kızlar konu \"deri altı implantı\"diğer adı nexplanon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar konu \"deri altı implantı\"diğer adı nexplanon
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atilla's mom 😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç zamandır araştırıyorum da korunma yöntemlerini en güvenirliği yüksek olan bu deri altı yöntemi.burda özel hastanede sordum 350tl giriş ücreti istiyorlar 750tl de takma ücreti istiyorlar
Kendin eczaneden alıp götüreceksin.onunda fiyatı 3500 ile 5000arasinda değişiyor sizce ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var tecrübeli anneler yazabilir misiniz 🥰
Bende araştırdım ama bilemedim güvenemedim yeni olduğu için okadar para vericem ya doğru düzgün takılmazsa bi işe yaramazsa diye düşündüm şuanlık spiralle korunuyorum ben kayma olmadıkça sıkıntı yok

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Fakirix 😂😂benimde olmadı dkdkdld
🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen kuzum önlem al vallahi insan korkuyor artık
Sözde korunuyoduk oğlum 9aylikken hamile kaldım 🙄🙄bu sefer nasıl bı önlem alayım diye kara kara düşünüyorum 🤦

Bende araştırdım ama bilemedim güvenemedim yeni olduğu için okadar para vericem ya doğru düzgün takılmazsa bi işe yaramazsa diye düşündüm şuanlık spiralle korunuyorum ben kayma olmadıkça sıkıntı yok
Ya bilmiyorum spiralle hamile Kalan var çevremde o yüzden Bilemedim ya🙄

Aynen kuzum önlem al vallahi insan korkuyor artık
Sen nasıl bı önlem almışsın canım

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🤣🤣🤣

Sözde korunuyoduk oğlum 9aylikken hamile kaldım 🙄🙄bu sefer nasıl bı önlem alayım diye kara kara düşünüyorum 🤦

Ya bilmiyorum spiralle hamile Kalan var çevremde o yüzden Bilemedim ya🙄

Sen nasıl bı önlem almışsın canım
Ya kazala mı oldu kuzum rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar kaç zamandır araştırıyorum da korunma yöntemlerini en güvenirliği yüksek olan bu deri altı yöntemi.burda özel hastanede sordum 350tl giriş ücreti istiyorlar 750tl de takma ücreti istiyorlar
Kendin eczaneden alıp götüreceksin.onunda fiyatı 3500 ile 5000arasinda değişiyor sizce ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var tecrübeli anneler yazabilir misiniz 🥰
oy bahali😂

Tüm sayfalar yüklendi.