Sorum var Kızlar konum Su çiçeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar konum Su çiçeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konum Su çiçeği
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı kandiller olsun rabbim gönlünüz de kalbinizde ne varsa ise hayirlisini versin şimdi kızlar benim oğlanın vücudu bu iki günde alerji gibi oldu ama ablama gösterdim su çiçeği dedi tecrübeli anneler neler yapılır bu dönemde ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz kaşınıyor sürekli

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar hayırlı kandiller olsun rabbim gönlünüz de kalbinizde ne varsa ise hayirlisini versin şimdi kızlar benim oğlanın vücudu bu iki günde alerji gibi oldu ama ablama gösterdim su çiçeği dedi tecrübeli anneler neler yapılır bu dönemde ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz kaşınıyor sürekli
Seninde kandilin mübarek olsun inşallah canım geçmiş olsun ben hiç bilmiyorum canım bilgisi olanlar yazar internette araştırdinmi peki sağlık ocağına götür bı baksinlar

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Seninde kandilin mübarek olsun inşallah canım geçmiş olsun ben hiç bilmiyorum canım bilgisi olanlar yazar internette araştırdinmi peki sağlık ocağına götür bı baksinlar
İnşallah cnm ya tamda hafta sonuna denk geliyor böyle şeyler yok cnm ilk sizlere sormak istedim internet e pek güvenemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım nasıl bişey foto atdaydin keşke şu çiçeği olduğundan eminmisiniz peki belki başka biseydir kırmızı küçük içi su dolu ve sürekli kaşınıyor ise şu çiçeğidir ateş halsizlik iştah kaybı da yapar
Ama şu çiçeği ise çok dikkat edin solunum yolu ile rahatlıkla bulaşır

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı kandiller canım bütün dualarımız ibadetlerimiz kabul olsun inşallah Benim çocuklarda olmadı ama ben geçirdim küçük içi su dolu sivilce gibi şeyler çıkıyor patlatınca içinden su çıkıyor aynen kaşınıyor ama ben hastaneye gitmedim kendiliğinden geçmişti ama sen sağlık ocağına göster canm

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Şu çiçeği kasindirmaz normalde uyuz bulaşmıştır uyuz salgını var dikkat et geçmezse eyer doktora götür uyuz mikrobu var cunki kiz Kardeşimde oyleydi bizde alerji sanıyorduk ama geçmedi bi türlü su çiçeğinin ateslenme oluyor kaşıntı olmuyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum bilgim yok hemen geçer insallah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar