Sorum var Kızlar konum Su çiçeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar konum Su çiçeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konum Su çiçeği
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı kandiller olsun rabbim gönlünüz de kalbinizde ne varsa ise hayirlisini versin şimdi kızlar benim oğlanın vücudu bu iki günde alerji gibi oldu ama ablama gösterdim su çiçeği dedi tecrübeli anneler neler yapılır bu dönemde ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz kaşınıyor sürekli
Hayırlı kandiller canm amin seninde inşallah bence en mantıklısı sağlık ocağına yada hastaneye bı göster

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar hayırlı kandiller olsun rabbim gönlünüz de kalbinizde ne varsa ise hayirlisini versin şimdi kızlar benim oğlanın vücudu bu iki günde alerji gibi oldu ama ablama gösterdim su çiçeği dedi tecrübeli anneler neler yapılır bu dönemde ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz kaşınıyor sürekli
Hayırlı kandiller cnm çok geçmiş olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Su çiçeği sivilce gibi belirgin olur canım içi patlarsa üzeri kabuklu yara olur kaşınır bide her yerinde olur yüzü vücudu sen evde bişey bişey yapamazsın onun ilacı var kullanman lazım onunla geçer bide hamileydin sanırım önceden geçirmediysen rahatlıkla sana da geçer her yer kapalı bi acile götür istersen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Su çiçeği sivilce gibi belirgin olur canım içi patlarsa üzeri kabuklu yara olur kaşınır bide her yerinde olur yüzü vücudu sen evde bişey bişey yapamazsın onun ilacı var kullanman lazım onunla geçer bide hamileydin sanırım önceden geçirmediysen rahatlıkla sana da geçer her yer kapalı bi acile götür istersen
Hmm anladım cnm evet hamileyim bilmiyorum ki geçirdim mi anneme sormam lazim 🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar