Kızlar konumuz"diş"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar konumuz\"diş\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar konumuz\"diş\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benim sen nasılsın. Oğluşun nasıl
Sukur kuzum iyi olmaya çalışıyorum oglum daha iyiye gidiyormuş yarin kan tahlini yapılacak tekrardan temiz cikarsa taburcu edicekler insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim canjm antibiyotik ve ağrı kesiiv verdi sonra geçmezse gel alalım dedi bakalım ilaç bitsşn ona göre gitmeyş düşünüyorum
Kıyamam sana ben cektir kurtul kuzum onun önüne gecemezsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sukur kuzum iyi olmaya çalışıyorum oglum daha iyiye gidiyormuş yarin kan tahlini yapılacak tekrardan temiz cikarsa taburcu edicekler insallah

İnşallah canım ya 🤲 hayırlı sonuçlar olsun 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Öyle yapacam kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle herkese hayırlı geceler kızlar. Bazılarınız biliyor ki benim 3 4 gündür 20lik dişin ağrıyor ve bayada şiş dün hastaneye gittim doktor antibiyotik ve parol verdş parolu günde 2 kez iç dedi. Ama dün geceden beri ben sabaha kadar 4 kez bugunde sabahtan akşama kadar 4 kez içtim şuan 5.içecem yani o derece bir ağrı oluyor ağrı ilacı içtikten 1 saat sonra gidiyor ardan 1 saat geçince geri geliyor bı kadar çok ağrı kesici içmemin bşr sıkıntısı olmaz demi. Normalde günde en fazla 3 kez içiliyor ya
Çok geçmiş olsun canım çok içme zararlı eşimde aynı senin gibiydi en son zehirlendi çok ilaç içtiği için dikkat et içme okadar rabbim şifa versin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Insallah balim🙏🌹

Kayram nasil nasil ozledim sipami
Şükür iyi teyzesii bşraz düşüyor kalkıyor hatta sn son düşmesinde kafasının sol tarafı morardı yerinde durmuyor ki kanepeden tutunup ayağa kalkmaya çalışypr resmen evin her yerinde oturarak her ywre gidiyor 😂😂.

Çok geçmiş olsun canım çok içme zararlı eşimde aynı senin gibiydi en son zehirlendi çok ilaç içtiği için dikkat et içme okadar rabbim şifa versin inşallah
Ay bunu söylediğin iyi oldu canım bugun sadece 2 kez içtim parolu

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah eczaneden majezik diye sprey var o çok iyi geliyor al bı dene istersen canım

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Öncelikle herkese hayırlı geceler kızlar. Bazılarınız biliyor ki benim 3 4 gündür 20lik dişin ağrıyor ve bayada şiş dün hastaneye gittim doktor antibiyotik ve parol verdş parolu günde 2 kez iç dedi. Ama dün geceden beri ben sabaha kadar 4 kez bugunde sabahtan akşama kadar 4 kez içtim şuan 5.içecem yani o derece bir ağrı oluyor ağrı ilacı içtikten 1 saat sonra gidiyor ardan 1 saat geçince geri geliyor bı kadar çok ağrı kesici içmemin bşr sıkıntısı olmaz demi. Normalde günde en fazla 3 kez içiliyor ya
Canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Şükür iyi teyzesii bşraz düşüyor kalkıyor hatta sn son düşmesinde kafasının sol tarafı morardı yerinde durmuyor ki kanepeden tutunup ayağa kalkmaya çalışypr resmen evin her yerinde oturarak her ywre gidiyor 😂😂.

Ay bunu söylediğin iyi oldu canım bugun sadece 2 kez içtim parolu
Masallah pasama büyüyor sipammmm❤❤❤💜💜💜💙💙💙🙏🙏🙏🧿🧿🧿

Tüm sayfalar yüklendi.