Sorum var Kızlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,184 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende eskiden belki böyle değildim ama bu ara saçma sapan herşeye ağlıyorum gözyaşlarım sanki akmak için hazır olda bekliyor 😂😂 bir iki gün önce ev sahibi bağırdı kapıda falan oturup ağladım uzun süre ki normalde yapmam kafaya takmam takacağım insan değil ama iki göz iki çeşme bide hıçkıra hıçkıra görsen 🤣🤣🤦🤦
Hep hormonlardan hormonlardan @Kayra'nın Annesi 👶🏻 kurtuldu bu durumdan darısı bizim başımıza inşallah 😂 bende dün parktaki çocuk düştü diye oturdum ağladım düşen çocuğun ağlamaması dışında sorun yok 😂😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hep hormonlardan hormonlardan @Kayra'nın Annesi 👶🏻 kurtuldu bu durumdan darısı bizim başımıza inşallah 😂 bende dün parktaki çocuk düştü diye oturdum ağladım düşen çocuğun ağlamaması dışında sorun yok 😂😂😂
Cidden bu hormonlar bizi acayip bişey yaptı yaa 🤦🤣🤣 En basit şeylere ağlamak istemiyorum ama damlıyor gözlerimden ve baya bide hıçkıra hıçkıra olması daha sinirimi bozuyor bari sessiz ağla sadece gözünden yaş aksın bir yerin kopmuş gibi niye iç çeke çeke hıçkıra hıçkıra ağlıyorsun di mi 😅😅 bide sebebi sorulunca milletin bakışı ayrı komedi 🤦🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla o kurtuldu bize daha var Ağustos ayına kadar bu ağlak halimize alışmalıyız 🤣🤣 Eşim artık çocuğa davranır gibi davranıyor bana zaten saçımı okşuyor ağlama tamam sana gidip cikolata alayım mı diyor baya çünkü saçma şeylerden ağlıyorum ya adama acayip geliyor 😂😂🤦🤦

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cidden bu hormonlar bizi acayip bişey yaptı yaa 🤦🤣🤣 En basit şeylere ağlamak istemiyorum ama damlıyor gözlerimden ve baya bide hıçkıra hıçkıra olması daha sinirimi bozuyor bari sessiz ağla sadece gözünden yaş aksın bir yerin kopmuş gibi niye iç çeke çeke hıçkıra hıçkıra ağlıyorsun di mi 😅😅 bide sebebi sorulunca milletin bakışı ayrı komedi 🤦🤦

Valla o kurtuldu bize daha var Ağustos ayına kadar bu ağlak halimize alışmalıyız 🤣🤣 Eşim artık çocuğa davranır gibi davranıyor bana zaten saçımı okşuyor ağlama tamam sana gidip cikolata alayım mı diyor baya çünkü saçma şeylerden ağlıyorum ya adama acayip geliyor 😂😂🤦🤦
Ah ah aynı durumdayım hıçkıra hıçkıra böğürerek ağlar oldum Allah'tan evde tekimde sıkıntı çıkmıyor 😂 Şahsen benim kocam kalas ben ağlayınca o gülüyor başladık yine diye 🤦🏻‍♀️ bende temmuz ağustosa kadar sabredicem artık başka çarem yok 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah aynı durumdayım hıçkıra hıçkıra böğürerek ağlar oldum Allah'tan evde tekimde sıkıntı çıkmıyor 😂 Şahsen benim kocam kalas ben ağlayınca o gülüyor başladık yine diye 🤦🏻‍♀️ bende temmuz ağustosa kadar sabredicem artık başka çarem yok 😂😂
Ahh ahh keşke bize yüklenen bu hormonlardan azıcık kocalarımıza da verme imkanimiz olsa paylaşıma açılsa bu durum 😂😂 onlarda biraz bizim gibi olsa ne sevinirdim 🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahh ahh keşke bize yüklenen bu hormonlardan azıcık kocalarımıza da verme imkanimiz olsa paylaşıma açılsa bu durum 😂😂 onlarda biraz bizim gibi olsa ne sevinirdim 🤣🤣
Kız yok aman Allah korusun adam hamile olmadığı halde hamile gibi davranıyor aşeriyor benim biyerim ağrıdığı zaman hemen onunda aynı yeri ağrıyor. Birde hormonlar yüklense ben evi terkederim heralde 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kız yok aman Allah korusun adam hamile olmadığı halde hamile gibi davranıyor aşeriyor benim biyerim ağrıdığı zaman hemen onunda aynı yeri ağrıyor. Birde hormonlar yüklense ben evi terkederim heralde 😂😂
Ayyy bide düşünemedim bir erkeğin bizim ağladığımız gibi hıçkıra hıçkıra ağlamasını 😂😂😂 eşimde düşünmeye çalıştım çok eğreti durdu 😅😅🤦🤦

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor kasıklarım özellikle sağ tarafıma şiddetli ağrı giriyor düpedüz adım atmaya gücüm kalmıyor acıdan. Yürüyüş yaparken çok sık başıma geliyor ☹️ ama o aralarda doktora gitmiştim dedim bu bölgede aşırı ağrı oluyor diye bebekte sorun çıkmadı enfeksiyonun var dedi doktor öyle yani korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz inşallah ama çok stres yapacak kadar bir korku varsa doktora danış için rahat eder bizede haber ver bizimde içimiz rahat etsin 🤗🤗

Kesinlikle bende tekim çoğu zaman eşimde evde olamıyor ara ara kanamalarım oluyor ama dediğin gibi doktora da herşeye de tek yetişiyorum alışverişe tek gidiyorum yani Allah veriyor o gücü çok şükür 🥰🤗🤲
Yok kuzum bir sıkıntı sordumda normalmiş iyiyiz şimdi kızımla iyki var o iyiyse bende iyiyim bide sağlıkla onu kucağıma alıp o kokusunu cekseydim

Bendede oluyor çok kirilganim bu aralar kızlar annelik beni çok etkiledi bebeğimi kucağıma alır almaz ben tutamam kendimi bir ağlama yaşarım çok duygusal biriyim 😥😥

Tüm sayfalar yüklendi.