Sorum var Kızlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,184 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum bir sıkıntı sordumda normalmiş iyiyiz şimdi kızımla iyki var o iyiyse bende iyiyim bide sağlıkla onu kucağıma alıp o kokusunu cekseydim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede oluyor çok kirilganim bu aralar kızlar annelik beni çok etkiledi bebeğimi kucağıma alır almaz ben tutamam kendimi bir ağlama yaşarım çok duygusal biriyim 😥😥
Duygusal olman daha kötü 🤦🏻‍♀️ Şahsen ben duygusal biri değilim ama ister istemez ağlıyorum bazen kendi kendime kızıyorum 🤦🏻‍♀️😂 Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kavuştursunda sanırım bende ağlayabilirim😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hep hormonlardan hormonlardan @Kayra'nın Annesi 👶🏻 kurtuldu bu durumdan darısı bizim başımıza inşallah 😂 bende dün parktaki çocuk düştü diye oturdum ağladım düşen çocuğun ağlamaması dışında sorun yok 😂😂😂
Mervem şimdide lohusa hormonları başladı 😂😂lanet olsun hala duygusalım 😂😂. Çocuk demiştir manyak mı acaba ben ağlamıyorum o ağlıyor diye 😂😂

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Bugün AVM gittik gezmeye o kdr hızlıca yurumuyordum ama kasıklarıma aşağıya öle bir ağrı girdi ki kızlar adimimi zor attım orta seviyede yuruyodum dahada yavaslayinca ağrım gecti sizce neden oldu dersiniz 30, 3 gunluguz
Son haftalarda normal bunlar belkidr acilman oluyodur daha iyi yani dogumun rahat olur insallah :) yi ede doktora gidince mutlaka anlatmalisiniz bu durumlari

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalarda normal bunlar belkidr acilman oluyodur daha iyi yani dogumun rahat olur insallah :) yi ede doktora gidince mutlaka anlatmalisiniz bu durumlari
Solerim cnm tabiki inan yürürken kitlendim çok çok afedersin özel bölgemde çok pis ağrı oldu sanki bişey yirtiliyo gibi 3 dk durdum ayakta eşimin kolina girdim nolur duralım dedim korktum doğum başlıyor diye sonra yavaş yavaş adım aşınca durdu oturunca rahatladım soracam cnm hepsini insallh acilmam olursa çıkması kolay olur demi

Tüm sayfalar yüklendi.