Sorum var Kızlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,533 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 gündür gezdim baya bir :( yavaş yavaş ama pazar dinlene dinlene 5 saat gezdim alışveriş m. E bebek sonra eve geldik aksam 8 gibi özel araba ile bebek odasına halı aldik geldik
Dünde cok halsiz bayılacak gibiydim seker ölçmemiştim aksam üstü 73 tü yemek yaptım kayınvalidem aydın dan gelmişlerdi yedik çay vs eve çıktım yattım bişey yoktu cok sukur bu gece rahat uyumuşum dedim hiç kalkmadan
Az önce 1 TL büyüklüğünde hafif sarı ile beyaz arası akıntı vardı ve üstünde ince damar gibi hafif kan nişan olamaz dimi nolur degildir nişan öyle olmaz diyin hafif bel ve kasık agrım var :(
Kan varmiydi çok mu inceydi evet suluksu kanlı miydi ? Kaç haftalıksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

31 hafta bitmek üzere 1 gün sonra 31+5
Çok erken ama olabilir Nisan olsada korkma hemen doğacak diye birşey yok benim nişanım 4-5 hafta olacak bebek doğmadı doğuma son 2 gün sadece sakin ol ve dinlen kıyamam ya korkma nolur

Kan varmiydi çok mu inceydi evet suluksu kanlı miydi ? Kaç haftalıksin

Çok erken ama olabilir Nisan olsada korkma hemen doğacak diye birşey yok benim nişanım 4-5 hafta olacak bebek doğmadı doğuma son 2 gün sadece sakin ol ve dinlen kıyamam ya korkma nolur
Kan damar şeklinde vardı akıntı rengi sarımsı beyaz arası
Dün 31+6 bugün 32 hafta doldu
Dr sordum mantardan da olabilir normal demiş insallah saglıkla doğar hareletide azdı ve yavaştı bilmiyorum insallah kötü bişey yoktur
Akıntıydı öyle incelemedim korkudan renk değişikliği ve damar şeklinde kan görünce korktum o an yoğun ve 1 TL büyüklüğünde idi

Çiçeğim sarı, beyaz akıntı enfeksiyondan kaynaklı oluyor. Bendede uzun sürekli ayakta durduğum zaman yada kendimi yorduğumda akıntım oluyor
Ay insalalh canım korktum ya

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dr sordum mantardan da olabilir normal demiş insallah saglıkla doğar hareletide azdı ve yavaştı bilmiyorum insallah kötü bişey yoktur
Akıntıydı öyle incelemedim korkudan renk değişikliği ve damar şeklinde kan görünce korktum o an yoğun ve 1 TL büyüklüğünde idi
Kuzum korkma evet mantar olunca oluyor ne yazıkki gebeliklerde nedense yoğun oluyor ne kadar dikkat etsekte önemli olan kanama miktarı şuan bebeğin hareketli mi bak sana tavseyim canım bol bol su tuket tatlı ye ben ilaçsız anlattım bende de mantar oldu ilaç kullanmayı sevmiyorum ne yazikki

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Ay insalalh canım korktum ya
Kendini yormamaya özen göster kuzum son aylara girdik daha dikkatli ol

Kuzum korkma evet mantar olunca oluyor ne yazıkki gebeliklerde nedense yoğun oluyor ne kadar dikkat etsekte önemli olan kanama miktarı şuan bebeğin hareketli mi bak sana tavseyim canım bol bol su tuket tatlı ye ben ilaçsız anlattım bende de mantar oldu ilaç kullanmayı sevmiyorum ne yazikki
Bana dr alttan fitil krem falan verdi ağızdan vermedi bi antibiyotik ve suda eriyen verdi bi kez falan kullandım İnan bende hiç sevmiyorum
Ama insan neler görüyor 😅
Psikiyatri ilaçları mı desen
Gebelik ilaçlarımı desen ama 5 senedir artık alıştım gebelik ilaçları fazla bişey yok yada bana öyle geliyor bilmiyorum psikiyatri ilaçları hem ağır hemde cok yiyordum rabbşm kimseye yaşatmasın o durumu :(

Geçmiş olsun canım inşallah bir sıkıntı çıkmaz sağlıkla ve de gününde alırsın inşallah yavrunu kucağına 🤲🥰
Amiiiiin canım insallah allah razı olsun insalkah

Kendini yormamaya özen göster kuzum son aylara girdik daha dikkatli ol
Doğru canım yüzdük yüzdük kıyıya geldik az kaldı
Kız birde temizlik hastası olunca bişey de yapamıyorsun insan deli oluyor deli 😅😅😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar