Kızlar lütfen bana birfikirverin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kızlar lütfen bana birfikirverin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,496 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen bana birfikirverin
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeyi 9 aylık ve bu aralar dış çıkarıyor malum yürütecek koyuyorum benim kucağımda durmak istemiyor ama yurutecdede 2 seferdir düşüyor bende koymak istemiyorum biyerine birsey olacak diye kucakdada durmak istemiyor hep yürümek istiyor napa bilirim bilmiyorum şaşırdım bende çok yoruyor malum yasda var bana ne tavsiyede buluna bilirsiniz artık unutmuşum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeyi 9 aylık ve bu aralar dış çıkarıyor malum yürütecek koyuyorum benim kucağımda durmak istemiyor ama yurutecdede 2 seferdir düşüyor bende koymak istemiyorum biyerine birsey olacak diye kucakdada durmak istemiyor hep yürümek istiyor napa bilirim bilmiyorum şaşırdım bende çok yoruyor malum yasda var bana ne tavsiyede buluna bilirsiniz artık unutmuşum
Zıp zıplar var çocuklar onları seviyor genelde duvarlarlara monte edilen ayakta durmayı öğreniyorlar hemde zıplarken bacak kasları gelişiyor

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim arkadaşım açıkçası onun ne olduğunu bilmiyordum aydınlattığı için iyi oldu şimdi internetten arastiricam diğer çocuklarım dada kullanmamisdim kimsede ne oldun söylememiştim teşekkür ederim bide bunu deniyelim bakalim

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yere biraksaniz koltuklarda falan siralar enazindan tutunur gezinir etrafta. Bu kadar istekli ise hemen yürürde hem ❤️ zip ziplar cidden çok kurtarıcı hemde eğleniyorlar. Yalnız yürüteç ve zipziplar bebeklerin tabanlarini tam basmada sıkıntı yaşatıyor. Parmak ucu basıyorlar arada sırada düz bastirtma pratikleride yapın. 🙏

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Cann ayakda sürmeli yürütecler var onlardan alabilirsin

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın arkadaşlar kizimi yere koyuyom da hiç durmuyor hemen ağlıyor bitek eline oylanacak bireser verdiğimde oturuyor oda 10 bilemedin 15 dakika ancaduruyor sikiliyor bide benden başka kimsedede durmuyor bu aralar hepten bana düştü bu aralar benden babasına bile gitmiyor okadaryani. Ana dust o yakli suleli yurutecden adımda 2 dır düştü yüzden koymuyorumdaha yardımcı olduğunuz için tesekkurle👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biraz yazmada acamiyim kusura bakmayın daha ilkdefa böyle bir siteye yaziyorum biraz acemiyim😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim arkadaşım açıkçası onun ne olduğunu bilmiyordum aydınlattığı için iyi oldu şimdi internetten arastiricam diğer çocuklarım dada kullanmamisdim kimsede ne oldun söylememiştim teşekkür ederim bide bunu deniyelim bakalim
Zıpzıplarda çocuklar hiç ilgi istemiyor eğlendikleri için işini falan yaparken ona bırakırsın sonra kendin ellerinden tutup yürütmeye çalışırsın çünkü adım atmayı öğrenmesi gerekiyor bide yere basmayı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Alayım bide onu deneyim bakalım inşallah hoşuna giderde binemzede olsa durur biraz😊😊
Beğenir onu kesin ben bile binebilmek isterdim bizim zamanımızda iple salıncak vardı bitek onuda kurarlarsa binerdik yürüteç falanda yokmuş hiç kuzenim yürürke saçımdan tutup kaldırmış yürümüşüm 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar