Kızlar lütfen benu aydilatirmisin kese yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Kızlar lütfen benu aydilatirmisin kese yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,188 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar lütfen benu aydilatirmisin kese yok
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Fatma :-)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet günüm 3 4 gün geçiyor bebek hastaneye gittim kesesi gözükmedi biri beni aydınlatabilirmi lütfen kan verdim 4 gun once adete 2 gün kala beta hcg 100.9 çıktı şimdi tekrardan kan verdim yükselme varmı diye acaba sağlıklı gebelik olmadığı için mi kese gözükmedi ilk gebeligim hiç anlamiyorum🙄

Görünmemesi normal bende adetime 1 gün kalasiya öğrenmiştim beta hcg 400 falandı ama kadim doğum uzmanına 1 hafta sonra gittim gittiğimde alttan muayene yaptı keseyi görmek için sonra 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi ne kadarlık diye sorduğumda belli olmaz 4 yada 5 haftalık demişti şu an ultrasonda Görünmemesi normal çok kicuk sen 1 hafta sonra tekrar dr a git durumunu anlat onlar yardımcı olur sana..

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet günüm 3 4 gün geçiyor bebek hastaneye gittim kesesi gözükmedi biri beni aydınlatabilirmi lütfen kan verdim 4 gun once adete 2 gün kala beta hcg 100.9 çıktı şimdi tekrardan kan verdim yükselme varmı diye acaba sağlıklı gebelik olmadığı için mi kese gözükmedi ilk gebeligim hiç anlamiyorum🙄
Canım kese en erken 5 haftalıkken görünüyor endişe etme bebek küçük demekki daha yükselir inşallah değerin ilk etapta hemen kese yok diye umutsuzluğa kapılma yani 1 2 hafta kan değerlerini takip et sonra git istersen dra o zaman görürsünüz büyük ihtimalle

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
5 6 haftada kese 8 10 haftada kalb atisi duyuluyor canım acele etme hamilesin zaten kanama gıbı Bı durum olmadığı surece beklemende cok fayda var sonra zaten cok gıdecen doktora

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Tebrik ederim öncelikle canım, bir kaç haftaya bebeği de kalp atışında Allah'ın izniyle görürsün. 2 hafta bekle enazindan bu süreçte de beta degerlerini takip edebilirsin bende öyle yapmsitim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar