Kızlar lütfen böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar lütfen böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,252 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çam sakuraya gttim gün veriler diye 36 haftalığım bugün bana 2 hafta sonra gel 38+3 olmuş olcam normalde 39 alınıyorda günüme 3 gün kalıyor doguma alırlar mı o zmn acilden artık giriş yapın dedi çünkü çantayla gitmeyi düşünüyorum artık

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çam sakuraya gttim gün veriler diye 36 haftalığım bugün bana 2 hafta sonra gel 38+3 olmuş olcam normalde 39 alınıyorda günüme 3 gün kalıyor doguma alırlar mı o zmn acilden artık giriş yapın dedi çünkü çantayla gitmeyi düşünüyorum artık
39+4de sezeryan oldum

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38+5 de doğurdum
Normal dogum mu sezeryan mıydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 38+5 de doğurdum
Normal dogum mu sezer
37 haftalikken gün verdi 38 hafta 3 gün de alındı bebek
Ben 36 da gittim 37 gitsem belki gün verirdi bilmiyorum bende uzak diye tekrar gidemem artık çantayla mı gitsem 38+3 te sezeryan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 38+5 de doğurdum
Normal dogum mu sezer
37 haftalikken gün verdi 38 hafta 3 gün de alındı bebek
Ben 36 da gittim 37 gitsem belki gün verirdi bilmiyorum bende uzak diye tekrar gidemem artık çantayla mı gitsem 38+3 te alırlar mı

Tüm sayfalar yüklendi.