Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,232 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Numara yabancı numara gibi tam olarak şu ezberledim bile 60104280848 ama aralarda kısa çizgi vardı nerelerde vardı onu hatırlamıyorum böyle saçma sapan bir numara ve eşim panikledi çünkü yemin etmeyi hiç sevmez yemin etti hemen benimle alakalı bişey değil dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın başka bir yerden telefon kulübesinden arayacağım öğrenmem lazım cidden bu saat oldu düşünüyorum her yerime ağrılar girdi içimde güvensizlik var kendimden soğudum herşeyden nefret ettim
Canım numara da baya bi saçma aldatmıyo olabilir sanki bi siteye üye olmuş da ordan virüs kapmış gibi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benim düşüncem ben olsam direk cevap verirdim virüs öyle bişey değil bide niye virusdan öyle mesaj gelsinki mümkün değil öyle mesaj gelmesi silmekle yanlış yapmışsın keşke cevap verseydin böyle kafana takılmazdi canm
O an kayınvalidemlerdeydik mevzu çıkmasın diye sanırım hiç bişey demedim sildim ama engellenen numaralarda kalır o numara oradan engeli kaldırıp bakacağım yine yazmıştır kesin o kimse

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım numara da baya bi saçma aldatmıyo olabilir sanki bi siteye üye olmuş da ordan virüs kapmış gibi
Sitede kötü bir site belkide çünkü merhaba tanıştığımıza memnun oldum yazmış ve eşim bir haftadır watsapp'ı siliyor sürekli ama sadece watsapp diğer herşey telefonda eşim güvenlik 24 saat çalışıyor yani sabah gidiyor bir daha ertesi sabah geliyor işten geldiği gün geldi o mesaj

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sitede kötü bir site belkide çünkü merhaba tanıştığımıza memnun oldum yazmış ve eşim bir haftadır watsapp'ı siliyor sürekli ama sadece watsapp diğer herşey telefonda eşim güvenlik 24 saat çalışıyor yani sabah gidiyor bir daha ertesi sabah geliyor işten geldiği gün geldi o mesaj
Sapık sitelere bakma huyu var mı oralara üye olduysa gelebilir mesaj

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
E bu yurt dışı bazen yaşlıları ağa düşürmek için arıyorlar canım bu da onlardan olmasın
Bilmiyorum ki internete yazdım nedir diye bakmak için +60 Malezya ülkesine ait kodmuş başka bişey çıkmadı

Geçenlerde post açmıştım Facebook ve YouTube da çıplak kadın videoları izlemiş sacma sapan şeyler yine asla benle alakalı değil falan filan dedi yani bilmiyorum güvenim de kalmadı

Geçenlerde post açmıştım Facebook ve YouTube da çıplak kadın videoları izlemiş sacma sapan şeyler yine asla benle alakalı değil falan filan dedi yani bilmiyorum güvenim de kalmadı
Çünkü 24 saat işyerinde kalıyor iki gün evde o 24 saatte herşeyi yapmış olabilir artık güvenim bitti bilmiyorum daha nasıl inanırım bilmiyorum

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim kocamın da whatsapına yurtdışı numaralarından bir kaç defa mesaj gelmişti İngilizce birseyler sahtekar dolandırıcu oluyor genelde bizde engelledik hatta ara ara bakıyorum profil resmi bir bayan bir erkek sürekli değişiyor o yüzden emin olmadan kocanın üstüne gitme büyük ihtimal dolandırıcıdır

Tüm sayfalar yüklendi.