Kızlar merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Mrb cnm çok geçmiş olsunn Allah acil şifa versinn❤️
Kizlar bir müddet yoktum hastalik yapıştı gitmiyor bizden ne yazkki Laren suan gene hasta ve oksurukten uyuyamiyor ve siddetli bi öksürük var suan laren 5 aylik oldu bugun acaba oksurugune çözüm ne verebilirim ihlamur gibi şeyler veren var sizde verilirmi bi zarari olurmu yarina göturcem doktora ama sizede bi soruyum istedim

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir müddet yoktum hastalik yapıştı gitmiyor bizden ne yazkki Laren suan gene hasta ve oksurukten uyuyamiyor ve siddetli bi öksürük var suan laren 5 aylik oldu bugun acaba oksurugune çözüm ne verebilirim ihlamur gibi şeyler veren var sizde verilirmi bi zarari olurmu yarina göturcem doktora ama sizede bi soruyum istedim
Geçmiş olsun canım. Nane limon iyi gelebilir ek gıda veriyorsan. İstersen birde soğan soy ve ortadan böl içine karanfil koy bakterileri geçsin. Bu genellikle grip burun tıkanıklığında iyi geliyor ama. Ortam havasını temizler. Birde artık petekler çalışmaya başladı ya canım belki kuruluktanda öksürüyor olabilir. Peteğin iç kısmına yada üstüne su kabı koymayı deneye bilirsin ortamı nemini dengeler😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar geçmiş olsun dileklerinizi sizin hepinize teşekkür ederim tek bir şekilde yazayım istedim Zeynep arkadaşımız demiş Daha doğrusu Emine arkadaşımız Evet kuzum Buhar makinesine vicks'i denedim ama hiçbir şekilde fayda etmedim Dilara arkadaşımız için de peteklere demiş sanırsam su da koydum buhar makinesi de sürekli çalıştı Bir de ben Çankırı'da yaşıyorum Çankırı'nın tuzunun meşhur olup bu astım hastalarına çok iyi geldiğini söylediler de gittim tuz aldım lambasını aldım ama hiçbir şekilde fayda etmedi benim 2'ye giden oğlum var abimizden geliyor bize okuldan şu an abimizin astımı aşırı derecede ilerlemiş Bugün hastaneye gittik oğlum fısfıs hava kullanacak Bundan sonra hayatı Onlara bağlı oldu ciğerleri artık mahvolmuş laren içinde günübirlik bugün yatış yaptık hava aldı sürekli hafif ciğerlerine inmiş dedi Doktor antibiyotik vermek istemiyorum çok küçük dedi Bu yüzden hava başlayalım dedi cumaya kadar hava kullanacak iki çeşit havamız var biri 6 defa günde diğeri de sabah akşam olmak üzere iki tane hava kullanacak Umarım çok çabuk iyileşir ilerlemez Çünkü öksürürken tıkanıyor ve morarıyor ve çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim kuzum
💜

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geçmiş olsun dileklerinizi sizin hepinize teşekkür ederim tek bir şekilde yazayım istedim Zeynep arkadaşımız demiş Daha doğrusu Emine arkadaşımız Evet kuzum Buhar makinesine vicks'i denedim ama hiçbir şekilde fayda etmedim Dilara arkadaşımız için de peteklere demiş sanırsam su da koydum buhar makinesi de sürekli çalıştı Bir de ben Çankırı'da yaşıyorum Çankırı'nın tuzunun meşhur olup bu astım hastalarına çok iyi geldiğini söylediler de gittim tuz aldım lambasını aldım ama hiçbir şekilde fayda etmedi benim 2'ye giden oğlum var abimizden geliyor bize okuldan şu an abimizin astımı aşırı derecede ilerlemiş Bugün hastaneye gittik oğlum fısfıs hava kullanacak Bundan sonra hayatı Onlara bağlı oldu ciğerleri artık mahvolmuş laren içinde günübirlik bugün yatış yaptık hava aldı sürekli hafif ciğerlerine inmiş dedi Doktor antibiyotik vermek istemiyorum çok küçük dedi Bu yüzden hava başlayalım dedi cumaya kadar hava kullanacak iki çeşit havamız var biri 6 defa günde diğeri de sabah akşam olmak üzere iki tane hava kullanacak Umarım çok çabuk iyileşir ilerlemez Çünkü öksürürken tıkanıyor ve morarıyor ve çok korkuyorum

💜
Ay canım Allah sıfa versin ınşallah tez zaman gecer benım cocuklara aynı olmustu cok sukur atlattık işallah atlatırsın 🤲senı cok iyi anliyorum 😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay canım Allah sıfa versin ınşallah tez zaman gecer benım cocuklara aynı olmustu cok sukur atlattık işallah atlatırsın 🤲senı cok iyi anliyorum 😔
İnşallah kuzum benim ya inşallah Sana da çok geçmiş olsun erçekten çok zor bir şey ya İnşallah çabuk atlatırız Vallahi Allah'tan başka hiçbir şey istemiyorum şu an canım çok sıkılıyor çünkü

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum benim ya inşallah Sana da çok geçmiş olsun erçekten çok zor bir şey ya İnşallah çabuk atlatırız Vallahi Allah'tan başka hiçbir şey istemiyorum şu an canım çok sıkılıyor çünkü
Biliyorum ya insan ayrı yıpraniyor çocuklar da gözümuzun ünunde eriyor ya 😥 cok zor rabbim yardımcın olsun işallah keşke elimizden bişey gelse de yardımcı olsak sana canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Asenam nasıl oldunuz kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cümlemizden bitanem inşallah ayne dualarımız senle cocuklarınla🤲🤗💐
Allah razi olsum canim benim

Asenam nasıl oldunuz kuzum
Vallahi kuzum postada Yazdım ya uzuncana hani hırıltı şeklinde öksürüğü var çok şiddetli uyuyamıyor öksürük yüzünden 2-3 kere de bugün öksürürken morardı tıkandı bayağı bir korkuttu beni şu an hala ayakta uyuyamıyor Tam uykuya dalıyor öksürük geliyor Geri uyanıyor ağlıyor hava veriyorum sürekli işte bilmiyorum vallahi Hülyam çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar