Sorum var Kızlar minik bi sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Kızlar minik bi sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar minik bi sorum var
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilaycan

nilaycan

Guest
rank
Valla inanır mısın benim karnım 7 buçuk aylıkken çıktı insanın kilosundan karnının yapısından değişiklik gösterebilir zaten 2. Ayındayasın normal yavaştan çıkması benim ki anormaldi. 🤣
Çok iyiymiş ya darısı başıma dicem de haha😄 sağlıklı olsun da gerisi önemli değil kilo alınır verilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz? Biz yeni kayinvalidelerden geldik şimdi evde takılmaca.. Sizin karnınız kaç haftalıktan sonra belirginleşmeye başladı? 8 haftalikken karın çıkmaya başlar mı, benim karnım taş gibi ve hep şişkin hissediyorum, normal mi sizce..
Kuzum Merhaba hayırlı akşamlar Benim karnım kızım da yani şöyle diyebilirim 7.30-8 aylıkken çıktı tam net yani hamile biri olarak ve doğuma 5 gün kala da daha bir net artık bir hamile gibi göründüm ama mesela benim Görümcem var o da hamile şu an 16 haftalık Onun da erken çıktı Karnı benim hiç yoktu belki şişkinliğin gazdan olabilir kuzum hamilelikte gaz problemi olabiliyor karında Hani şişkinlik sertlik meydana gelebiliyor belki ondan kaynaklı da olabilir ama hani çıkması artık 2 aydan sonra normal bir şey öyle diyebilirim

nilaycan

Guest
rank
Kuzum Merhaba hayırlı akşamlar Benim karnım kızım da yani şöyle diyebilirim 7.30-8 aylıkken çıktı tam net yani hamile biri olarak ve doğuma 5 gün kala da daha bir net artık bir hamile gibi göründüm ama mesela benim Görümcem var o da hamile şu an 16 haftalık Onun da erken çıktı Karnı benim hiç yoktu belki şişkinliğin gazdan olabilir kuzum hamilelikte gaz problemi olabiliyor karında Hani şişkinlik sertlik meydana gelebiliyor belki ondan kaynaklı da olabilir ama hani çıkması artık 2 aydan sonra normal bir şey öyle diyebilirim
Doğru diyorsun demek ki kişiden kişiye değişiyor evet benim öyle de bir problemim var maalesef bence hepsinin karışımı bir şişkinlik 😄

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz? Biz yeni kayinvalidelerden geldik şimdi evde takılmaca.. Sizin karnınız kaç haftalıktan sonra belirginleşmeye başladı? 8 haftalikken karın çıkmaya başlar mı, benim karnım taş gibi ve hep şişkin hissediyorum, normal mi sizce..
Benim ilk gebeliğimde de geç belki olmuştu ama şimdi 3. gebeliğim 11 haftalık büyümeye başladı bayağı belli

Tüm sayfalar yüklendi.