Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,827 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ben o konuya açıklık getirdim ben erken yaşta evlendim boşandım çocuklar babasında evlenip boşanmak da ayıp değil ya ha siz yorum yapacaksınız ya ona da bi kulp bulursunuz şimdi
Siz benim ne demek istediğimi anladiginiz için yorumlara döndünüz ve beni gayet iyi anladınız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerisi Allah'la onun arasında canim bizi kandırır ama Rabbimi kandıramaz
Bayan yorumlara dönmüyordu diğer kızları bilmem ama benim ne demek istediğimi gayet iyi anladı o yüzden gerisi onun bileceği iş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Siz benim ne demek istediğimi anladiginiz için yorumlara döndünüz ve beni gayet iyi anladınız

Bayan yorumlara dönmüyordu diğer kızları bilmem ama benim ne demek istediğimi gayet iyi anladı o yüzden gerisi onun bileceği iş
Bende sizin yazdığınızı iyi anladım xanim o kadar insan mesajına donmeyip sadece sizinkini dönmesi olaya açıklık getiriyor zaten

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
Bende sizin yazdığınızı iyi anladım xanim o kadar insan mesajına donmeyip sadece sizinkini dönmesi olaya açıklık getiriyor zaten
O kadar saçma sapan yorumlar varki ben hepsine cevap veremem ayrıca benim çocuklarımın nerde olduğu kimseyi ilgilendirmez burda herkes derdini sıkıntısını anlatıyor diye bende dertleşmek konuşmak istedim sadece terbiyesizleşmenin anlamı yok yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O kadar saçma sapan yorumlar varki ben hepsine cevap veremem ayrıca benim çocuklarımın nerde olduğu kimseyi ilgilendirmez burda herkes derdini sıkıntısını anlatıyor diye bende dertleşmek konuşmak istedim sadece terbiyesizleşmenin anlamı yok yani
Kimse terbiyesizlesmedi hanımefendi o kadar insan mesaj atarken o zaman evet 2 çocuğum eski eşimden diyebilirdiniz o zaman bizde o kadar mesaj yazdık milletin çocuk sorma sorusuna cevap vermeyip neden bizim çocuklar hakkında korkumuz olunca yazdınız insan terettutte kalıyor kusura bakmayın devir eski devir değil kimseye köru körüne güvenemez ya

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Demek ki aklım hala hanımefendinin çocuklarında kaldı ya 😔

Kimse terbiyesizlesmedi hanımefendi o kadar insan mesaj atarken o zaman evet 2 çocuğum eski eşimden diyebilirdiniz o zaman bizde o kadar mesaj yazdık milletin çocuk sorma sorusuna cevap vermeyip neden bizim çocuklar hakkında korkumuz olunca yazdınız insan terettutte kalıyor kusura bakmayın devir eski devir değil kimseye köru körüne güvenemeyiz

Kimse terbiyesizlesmedi hanımefendi o kadar insan mesaj atarken o zaman evet 2 çocuğum eski eşimden diyebilirdiniz o zaman bizde o kadar mesaj yazdık milletin çocuk sorma sorusuna cevap vermeyip neden bizim çocuklar hakkında korkumuz olunca yazdınız insan terettutte kalıyor kusura bakmayın devir eski devir değil kimseye köru körüne güvenemeyiz
Allahım iyi etsin akıl fikir versin ne deyim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi anladım da neden eski postlarınızı sildiniz. Sizi ne rahatsız etti ki

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
Alah
Kimse terbiyesizlesmedi hanımefendi o kadar insan mesaj atarken o zaman evet 2 çocuğum eski eşimden diyebilirdiniz o zaman bizde o kadar mesaj yazdık milletin çocuk sorma sorusuna cevap vermeyip neden bizim çocuklar hakkında korkumuz olunca yazdınız insan terettutte kalıyor kusura bakmayın devir eski devir değil kimseye köru körüne güvenemez ya
Allah akıl fikir versin hepinize yazmayın yorum artık istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar