Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,875 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim 5 yıllık bi ilişkim var ve sevgilimden şuan 19 haftalık hamileyim ama o bebeği kabul etmiyor benden değil diyor artı ailesi onu başkasıyla evlendirmeyi düşünüyor benim ailem yok akrabam yok kimsem yok oda giderse ben bebekle tek başıma ne yaparım bu kadar şeyin altından nasıl kalkarım kaç gündür ağlıyorum kendimi hırpalıyorum ne yapacam bilmiyorum lütfen bi akıl verin bana ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭
Canim kiyamam amma neden evlenmeden cocik yapdiniki☹yazik deyilmi o bebeye ailesine git hamile.oldugnu de bebeye sahib ciksinlar seni boyle.hamile.ortalarda birakamaz

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
O kadar saçma sapan yorumlar varki ben hepsine cevap veremem ayrıca benim çocuklarımın nerde olduğu kimseyi ilgilendirmez burda herkes derdini sıkıntısını anlatıyor diye bende dertleşmek konuşmak istedim sadece terbiyesizleşmenin anlamı yok yani
Kaçıncı çocuğunuz çocuklar nerde dendiğinde cevap yazsanız kimse endişelenip yorum da yapmazdı. Şüphe yaratan sizsiniz. Burda herkes tanımadığı o çocuklar için endişelendi sayenizde!

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Hastanede kimse kalmayacak yanımda üstelik bide sezeryan olacam kimsesizlik o kadar kötü ki Allah kimsenin başına vermesin
Bunu yazmış ne bilim göremedim 2 çocuk daha her türlüsü zor evlilik dışı çocuk böyle davranan baba

Sahip çıkanı olmayan insanda kolay kolay 3 çocuk dünyaya getirmez hadi bir olur kaza ile hata ile kandı deriz 3 çocuk nedir ya akıl var mantık var bayan bu çocukları ne yaptıysa söylemek zorunda aksi halde bu suç ortada çocuk yok
Canim sorun evlilik disi olmasi degil kimsesizdir guvenmisdir olur hayat bu kınamıyoruz asla ama kadin daha 1 dene once sezeryanla dogum yaptim yazmis simdi 5 yillik iliskim var hamileyim kabul etmiyo diyo öbür 2 cocuk da bu bes yillik iliskiden mi yasik karisik bi durum allah yardim etsin

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
O kadar saçma sapan yorumlar varki ben hepsine cevap veremem ayrıca benim çocuklarımın nerde olduğu kimseyi ilgilendirmez burda herkes derdini sıkıntısını anlatıyor diye bende dertleşmek konuşmak istedim sadece terbiyesizleşmenin anlamı yok yani
Guzelim derdine bisey diyen yok vardir illa allah yardim.etsinn sanada o gunahsizlarada ama 5 yil bi adamdan 3 cocuk yapmis ve evlenmemissen o adam evlenmez sen nasil 3.cocugu goze aldin yoksa bizene naparsan yap kimse kimsenin hayatini yargilayamaz

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
Guzelim derdine bisey diyen yok vardir illa allah yardim.etsinn sanada o gunahsizlarada ama 5 yil bi adamdan 3 cocuk yapmis ve evlenmemissen o adam evlenmez sen nasil 3.cocugu goze aldin yoksa bizene naparsan yap kimse kimsenin hayatini yargilayamaz
Birincisi ben bir sene önce sezeryan doğum yaptım diye bişey söylemedim ikincisi ben bu konuya açıklık getirdim zaten yazdıklarımı okusaydın yorum yapmak için yazmazdın son kez diyorum daha demicem benim o iki çocuğum evlenip boşandığım eşimden ve çocuklar onda şuan eğer bu konuda birisi daha bişey derse bu sefer ağzımı gerçekten çok kötü açarım derdimi anlattığıma bin pişman oldum bu ne ya

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa ben bilmiyordum cnm diger çocuklar nerede
canm bizde onu merak ediyoruz ya yurda vermiştir ya da allah korusun satmiştir bizde üzüluyoruz böyle insanlar icin yazik vallahi hem kendine yazik hemde kucucuk yavrulara yazik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kusura bakmayin ama sizin bu yaptiginiz hiç bir vicdana siğmaz 3 5 dakikalik zevk icin hwn kendi hayatinizi hwmde gunahsiz sabilerin hayatini mahfediyosun 1 kere şeytana uymuşsun bitane cocuk yapmişsin eğer kabullenmiyorsa nikahina almiyosa adami birakip gidecektin 2 tane 3 tane cocuk nedir yaa yazik gunah degilmi o sabilere allah sana gunahsiz cocuklarinin hesabini sorar bizim amacimiz burda seni yargilamak degil senin yaptigin yanlişin farkina varmanizdir cocuklarina sahip cikmandir

kusura bakmayin ama sizin bu yaptiginiz hiç bir vicdana siğmaz 3 5 dakikalik zevk icin hwn kendi hayatinizi hwmde gunahsiz sabilerin hayatini mahfediyosun 1 kere şeytana uymuşsun bitane cocuk yapmişsin eğer kabullenmiyorsa nikahina almiyosa adami birakip gidecektin 2 tane 3 tane cocuk nedir yaa yazik gunah degilmi o sabilere allah sana gunahsiz cocuklarinin hesabini sorar bizim amacimiz burda seni yargilamak degil senin yaptigin yanlişin farkina varmanizdir cocuklarina sahip cikmandir

Son düzenleme:

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
canm bizde onu merak ediyoruz ya yurda vermiştir ya da allah korusun satmiştir bizde üzüluyoruz böyle insanlar icin yazik vallahi hem kendine yazik hemde kucucuk yavrulara yazik

Haddinizi aşıyosunuz çocuk satmak nedir ya ben cevabını yazdım okuma yazmanız yokmu sizin o iki çocuk babalarında yorum yazarken haddinizi aşmayın yoksa bende aşarım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Birincisi ben bir sene önce sezeryan doğum yaptım diye bişey söylemedim ikincisi ben bu konuya açıklık getirdim zaten yazdıklarımı okusaydın yorum yapmak için yazmazdın son kez diyorum daha demicem benim o iki çocuğum evlenip boşandığım eşimden ve çocuklar onda şuan eğer bu konuda birisi daha bişey derse bu sefer ağzımı gerçekten çok kötü açarım derdimi anlattığıma bin pişman oldum bu ne ya
madem gecen sene sezeryan oldun neden 5 yillk ilişki yaşadigim adamdan hamileyim diyosunuz o zaman eşinizle evliyken 5 yillk ilşkinizmi vardi bu şahsiyetle 🤔🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar