Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,822 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
madem gecen sene sezeryan oldun neden 5 yillk ilişki yaşadigim adamdan hamileyim diyosunuz o zaman eşinizle evliyken 5 yillk ilşkinizmi vardi bu şahsiyetle 🤔🤔🤔
Ben geçen sene falan sezeryan olmadım ben eşimden boşanalı 7 8 yıl oldu siz şaşırdınız heralde nerenizden uydurdunuz geçen sene doğum yaptığımı ya kafanız mı güzel sizin

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Senin gibi bir kızım olsa zaten soy adımı taşımasına imkan yok ne yaşadığın ortada altına yatarken bize mi sordun şimdi akıl dileniyorsun 😂
Ne biçim konuşuyorsun ya kızın ne yaşadığını bilmeden sana mı kaldı böyle konuşup ahlak bekçiliği yapmak.ne olursa olsun o da bir masum tasiyo karnında.boyle yorum yapacağına hiç yazma daha iyi o kadar sinir oldum ki senin gibi bir insana ne yazılır ne yakistirilir bilemedim.namus sadece bacak arasında değildir,umarım kırdığın yerden kirilmazsin sende.hepimizin evlatları var beşer şaşar düşmez kalkmaz bir Allah'tır

S

Sena Sencer

Guest
Kadının yazdığı utanılacak değil benim yaptığım yorumlar utanılacak öylemi? Namusu savunmak ne zaman cahillik oldu eskilerden bu namus uğruna neçe kadınlar öldü üstelik onlar namussız değilken neymiş yan gözle bakmış diye biraz siz cahil olmayın namusu bu kadar basite almayın aldırmayın namusu ayaklar altına alıyorsunuz ben namusu savunmasam herkez için normal hayır efendim normal bir durum değil namus bu kadar basit olacaksa herkez geçmişe dönsün baksın ben yargılamıyorum yorum yapıyorum illa iyi yorum yapacak değilim madem paylaşım yapıyorsa her yorumlara açık olmak zorunda
Sen ilk önce Herkes yazmayı öğren.Allah ilk olarak Oku diyor.Belli ki sen okumamışsın.İlk insan Hz. Adem(a.s) hata yaptı cennetten kovuldu.Sonra Allah bağışladı tekrar cennetine aldı.İnsan hata yapmaya meyillidir.İnsanın iki kaşının arasında en büyük düşmanı nefsi emare vardır.Her insanın belli bir hatası vardır.Gün gelir zayıf düştüğü an olur ve günah işler.Ama Allah ne diyor ? Günahından gerçek anlamda tövbe edersen hiç günah işlememiş gibi olursun diyor ? Allah böyle diyorken Sen Allahın yarattığı aciz bir kul olan cahil insancık kendinde bu hadsizliği nerden buluyorsun?Ayrıca mesela yakınından biri zina yaptı diyelim.Sen bunun hakkında o kişi aleyhine arkasından konuşup kusurunu örtmek yerine gıybet edersen senin günahın daha büyük olur.Çünkü sen o gıybetini yaptığın kişinin hakkına girersin ve günahları sana geçer.Allah tüm günahları bağışlarım diyor ama Kul Hakkı ve Şirk koşmak hariç.Şimdi sana sorarım daha herkes kelimesini dahi doğru yazamayan bilgisiz ,cahil ,yargılayıcı ,önyargılı insancık sen haşa kendini Allah yerine mi koyuyorsun?Ayrıca bir insanın kusurunu örtersen ahirette de senin kusurun örtülür.Sen namus kavramını ağzına almadan evvel git azıcık Oku.Rahibelerde namuslu ama sonuç olarak kâfir.

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Birincisi ben bir sene önce sezeryan doğum yaptım diye bişey söylemedim ikincisi ben bu konuya açıklık getirdim zaten yazdıklarımı okusaydın yorum yapmak için yazmazdın son kez diyorum daha demicem benim o iki çocuğum evlenip boşandığım eşimden ve çocuklar onda şuan eğer bu konuda birisi daha bişey derse bu sefer ağzımı gerçekten çok kötü açarım derdimi anlattığıma bin pişman oldum bu ne y

Birincisi ben bir sene önce sezeryan doğum yaptım diye bişey söylemedim ikincisi ben bu konuya açıklık getirdim zaten yazdıklarımı okusaydın yorum yapmak için yazmazdın son kez diyorum daha demicem benim o iki çocuğum evlenip boşandığım eşimden ve çocuklar onda şuan eğer bu konuda birisi daha bişey derse bu sefer ağzımı gerçekten çok kötü açarım derdimi anlattığıma bin pişman oldum bu ne y

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Forum üzerinde tartışma olabilir fakat hakaret aşağılama olamaz kişilerin düşüncelerini fikirlerini yorumlarını begenmeyenler LÜTFEN BİRBİRİNİZİ ENGELLEYİN.

konu tartışmaya kapatılmıştır. Lütfen uzatmayınız.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar