Kızlar ne yapacağımı artık bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Kızlar ne yapacağımı artık bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,459 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar ne yapacağımı artık bilmiyorum
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yüzümde aşırı şekilde sivilcelenme oldu ne yapsam geçmiyor psikojim bozuldu gerçekten koca koca sivilceleri gördükçe kendimden nefret eder oldum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun bna artık 😪🤧🤧

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yüzümde aşırı şekilde sivilcelenme oldu ne yapsam geçmiyor psikojim bozuldu gerçekten koca koca sivilceleri gördükçe kendimden nefret eder oldum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun bna artık 😪🤧🤧
Hamilelikte normal cnm bnmde ilk haftalar çıkti kendiliğinden geciyo

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde alnımda biraz sivilce çıktı ergenlikte bile çıkmamıştı cildim özellikle yüzüm aşırı kuru olmasına rağmen alnımda var sabunluyorum kurutuyor biraz bide karbonat maskesi yapıyorum arada ama cildin kabul ederse yapman lazım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal bende de var hormonlar yüzünden oluyor bide ciltte çok yağlanmaya başlıyor dove sabun aldım sabah akşam onunla yıkıyorum yüzümü kurutuyor sivilceleri yağlanmayı da önlüyor bana iyi geldi dene istersen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben niea sabunu var onu kullaniyodum onceden oda sivilce yaptı dove iyimi
Bana iyi geldi canım herkesin cildi bir olmaz tabi dene istersen bi. Şikayetler aynı genelde yağlanma sivilce vs, cildine dokunmazsa faydasını görürsün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sivilcelerin varsa erkek bebektir o 😄
Benim önceki iki oğlanda böyle olmadı canım ya bunda ergenliğe yeni girmiş gibiyim suratım sırtım hep sivilce, herşeyiyle farklı geçiyor bu sefer hamileliğim

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bana iyi geldi canım herkesin cildi bir olmaz tabi dene istersen bi. Şikayetler aynı genelde yağlanma sivilce vs, cildine dokunmazsa faydasını görürsün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim önceki iki oğlanda böyle olmadı canım ya bunda ergenliğe yeni girmiş gibiyim suratım sırtım hep sivilce, herşeyiyle farklı geçiyor bu sefer hamileliğim
Deniycem inşallah iyi gelir cildime benimde suratım sırtım hep sivilce ilk gebeliğimde de aynıydı bide ayıptır söylemesi popoda bile çıkıyo sivilce çok yağlı vücudum gerçi hamile olmadığım zaman da aynı adet olmaya yaklaşınca kocaman kocaman çıkardı sivilceler

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Deniycem inşallah iyi gelir cildime benimde suratım sırtım hep sivilce ilk gebeliğimde de aynıydı bide ayıptır söylemesi popoda bile çıkıyo sivilce çok yağlı vücudum gerçi hamile olmadığım zaman da aynı adet olmaya yaklaşınca kocaman kocaman çıkardı sivilceler
Vücudun yağlı olmasından kaynaklı oluyor zaten canım hamilelikte hormonlar yüzünden yağlanma da artınca sivilcelerde artıyor dene bakalım inşallah görürsün faydasını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar