Sorum var Kızlar neler yapıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar neler yapıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 277 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar neler yapıyorsunuz
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür iyiyim kuzum oğlumu uyutuyorum akrabaları gezecez oğlumla vakit gecircem inşallah Allah'ın iZniyle sen neler yapıyorsun
Oy maşallah size canım benim 🤗 gezin tabiki bende bu bayram çocuklarımla beraber olucam bebeğim eşim sezona gitti calismaya 6 ayligina ama Ara sıra gelicek bu bayram burda olmicak ama çocuklarım var yeter bana kizlarimla geçiricem bu bayramı kuzum bende ♥️

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy maşallah size canım benim 🤗 gezin tabiki bende bu bayram çocuklarımla beraber olucam bebeğim eşim sezona gitti calismaya 6 ayligina ama Ara sıra gelicek bu bayram burda olmicak ama çocuklarım var yeter bana kizlarimla geçiricem bu bayramı kuzum bende ♥️
Canımsınız kuzum prenseslere güzel vakit geçirin insallah eşinde düzelme var mi

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canımsınız kuzum prenseslere güzel vakit geçirin insallah eşinde düzelme var mi
Saol bebeğim eşim de az bişey düzelme var fakat canım tam bir düzelme var diyemem sezona gitti calismaya burda kışın evdeler yazın da sezoncular sezona giderler bende kaynanamla altlı üstlü oturuyorum kendisi altta ben üstte kaynanam seni aşağıya alırız dedi ama kendi evimde kalmayı tercih ediyorum bayramın ikinci veya üçüncü günü annemgile gitmeyi düşünüyorum bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akraba eş dost gezicez kuzum
Hadi bakalım hayırlı bayramlar olsun hepimize kuzum🤗🙏

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Saol bebeğim eşim de az bişey düzelme var fakat canım tam bir düzelme var diyemem sezona gitti calismaya burda kışın evdeler yazın da sezoncular sezona giderler bende kaynanamla altlı üstlü oturuyorum kendisi altta ben üstte kaynanam seni aşağıya alırız dedi ama kendi evimde kalmayı tercih ediyorum bayramın ikinci veya üçüncü günü annemgile gitmeyi düşünüyorum bakalım

Hadi bakalım hayırlı bayramlar olsun hepimize kuzum🤗🙏
İnsalaln düzelir canım benim

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamlara gideceğiz onlarla geçireceğiz canım evde kalsaydık gezecektik ama olmadı
Olsun balım bu bayramda sizin için böyle olsun güzel vakit geçir ailenle canım benim 🙏♥️

Tatile Antalya'ya gideceğiz
İyi tatiller kuzum ♥️

Tatile Antalya'ya gideceğiz
İyi tatiller kuzum ♥️
İnsalaln düzelir canım benim
İnşallah canım bakalım belki çalışırsa bir nebze kendine gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar