Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,564 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
40dan sonra korun kuzum dikkatli olun ilaç vs kullanmıyorum bende çok tedirginim ama onlarında korumaya çok etkisi olduğunu düşünmüyorum Allaha emanet artık hayırlısı
Kız sen niye korunmuyon
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 günün sonrasinda birliktelik oluyor sıkıntı olmuyor cnm
Olmasada olur ilişki bacım 😂😂😂 hamile kalemim yeter

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Anneler iyi akşamlar 16 günlük dogum yaptım sizce ne zaman korunmalıyım zaten 40 gün hiçbirşey olmaz ama kafama takıldı
Asagi yukari 24 gun sonra doktor kontrolun vardir.. kanamanin bitmesi durumuna gorede kontrolun daha erken veya daha gec olabilir.. doktorla gorusmelisin bu konuyu.. doktor muayene edene kadarda normalde kanama varken iliski onerilmez cunku dogumdan hemen sonra hersey kapanmiyor kadin enfeksiyona cok acik bir durumda kaliyor.. bu gibi risklerden dolayi kanaman bitip doktor kontrolunden gecmedikce dikkatli olursan senin icin faydasi olur.. daha sonrasinda doktorlar herseyi yoluna sokarsiniz zaten..

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Asagi yukari 24 gun sonra doktor kontrolun vardir.. kanamanin bitmesi durumuna gorede kontrolun daha erken veya daha gec olabilir.. doktorla gorusmelisin bu konuyu.. doktor muayene edene kadarda normalde kanama varken iliski onerilmez cunku dogumdan hemen sonra hersey kapanmiyor kadin enfeksiyona cok acik bir durumda kaliyor.. bu gibi risklerden dolayi kanaman bitip doktor kontrolunden gecmedikce dikkatli olursan senin icin faydasi olur.. daha sonrasinda doktorlar herseyi yoluna sokarsiniz zaten..
Zaten ilişkiden kaçıyorum zaten sevmem dahada 16 gün oldu kuzum doktora gidemem ben burada tekim kimse çocuklarıma bakmaz gülüm bura 2 metre kar var dedim sizlere sorum

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler iyi akşamlar 16 günlük dogum yaptım sizce ne zaman korunmalıyım zaten 40 gün hiçbirşey olmaz ama kafama takıldı
Vallaha canım ben hiçbir şekilde korunmaya güvenmiyorum çünkü hap kullanırken de alet koduran bayanlarda da ine yaptıran da eşi korunurken hamile kanalını ni da gördüm yani onun için en uygun olanı bağlatmak ben zaten bu doğumumda baglatacagim tüplerimi üç tane üst üste oldu yeter bana Allahım olmayanlar da nasip etsin inşallah 🤲 sağ salim üçünude hayrlı bir şekilde büyütmeyi nasip ederse rabbim inşallah 🤲 yetr bana

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ilişkiden kaçıyorum zaten sevmem dahada 16 gün oldu kuzum doktora gidemem ben burada tekim kimse çocuklarıma bakmaz gülüm bura 2 metre kar var dedim sizlere sorum
O halde telefonundan bir program indir yumurtlama hesaplama vs gibi.. orda son adet tarihini giriyorsun ve sana tehlikeli olan haftalari ve gunleri gosteriyor.. bu takvime bagli kalirsan cok buyuk bir ihtimalle hamile kalmassin.. ama allah vericek olduktan sonra hic biseyde engel olmaz.. bu sekilde dikkatli olabilirsin..

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha canım ben hiçbir şekilde korunmaya güvenmiyorum çünkü hap kullanırken de alet koduran bayanlarda da ine yaptıran da eşi korunurken hamile kanalını ni da gördüm yani onun için en uygun olanı bağlatmak ben zaten bu doğumumda baglatacagim tüplerimi üç tane üst üste oldu yeter bana Allahım olmayanlar da nasip etsin inşallah 🤲 sağ salim üçünude hayrlı bir şekilde büyütmeyi nasip ederse rabbim inşallah 🤲 yetr bana
Benim ikinci olucak yasim 27 bende bagkatmayi düşünüyorum inşallah baglarlar

Tüm sayfalar yüklendi.