Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,602 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ne zaman korunmalıyım şuan 16 gündür dogum yaptım
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Abisi çok kıskanıyor beni nete gitsem arkamdan geliyor wc Bile birlikte giriyoruz kuzum valla cnm adı Belinay cnm kar tanem o
Oy masallah çok güzel ismi kar topu oy kuzum ya oda küçük aman dikkat et sakin yanlız bırakma birşey yapmaz deme hiç akla gelmeyecek şeyler onların aklına geliyo ya benim kız durduk yere midesini bulandiriyo büyük adam gibi bir böguruyo dersin ne oluyo kusma yok ama neden öyle bilemedim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oy masallah çok güzel ismi kar topu oy kuzum ya oda küçük aman dikkat et sakin yanlız bırakma birşey yapmaz deme hiç akla gelmeyecek şeyler onların aklına geliyo ya benim kız durduk yere midesini bulandiriyo büyük adam gibi bir böguruyo dersin ne oluyo kusma yok ama neden öyle bilemedim
Kuzum senin kolunç soguk alırsa öyle olur kuzum patik çorap kalıntı giy sen bide sen yememe dikkat et

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kirki çıkınca kontrolü vat
Yerim onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim sabah cnm doktora göbegi yandırdık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim sabah cnm doktora göbegi yandırdık

Son düzenleme: