"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,160 kez görüntülenmiş, 376 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Maşallah kuzum gece oldu ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Can sıkıntısına iyi geliyor ufak tefek değişiklikler
Aynen gamzemm bugün tüm evi dip köşe cam balkonlar ne var ne yok sıldim supurdum tozlarını aldım çok yoruldum yaa doktor bana güya bol bop dinlen dedi ama ben yine rahat durmuyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen gamzemm bugün tüm evi dip köşe cam balkonlar ne var ne yok sıldim supurdum tozlarını aldım çok yoruldum yaa doktor bana güya bol bop dinlen dedi ama ben yine rahat durmuyorum
Maşallah kuzum ya dikkat et kendine gene de hareketlerinde filan dikkatli ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kolaylık versin inşallah

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım artık dikkat et hamilesin kuzum yorma kendini
Kız benim hamilelik umrumda olmuyor ki karnım kocaman di yağmur yağarken cam silerdim kar yağarken balkon yıkardim birde karnım büyük diye camın arasina giremezdim.diye sıkışmıştım vallahi o an demiştim bebek öldü karnımda ☹️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız benim hamilelik umrumda olmuyor ki karnım kocaman di yağmur yağarken cam silerdim kar yağarken balkon yıkardim birde karnım büyük diye camın arasina giremezdim.diye sıkışmıştım vallahi o an demiştim bebek öldü karnımda ☹️
Yok kuzum yaaa öyle deme öyle düşünme dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar