Sorum var Kızlar nişan mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Kızlar nişan mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nişan mi
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
O zaman nişandir kuzum
Bencede bak benim 3 gün oldu ama doğum falan olmadı bakalım bekliyorum bugün şehir hastanesine aciline gittim 1.30 saat nst de kaldım hareketsiz kalp ritminden dolayı sonra düzene bindi çıktım değişik bişi bakalım ne zaman gelecek hanımefendi 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bencede bak benim 3 gün oldu ama doğum falan olmadı bakalım bekliyorum bugün şehir hastanesine aciline gittim 1.30 saat nst de kaldım hareketsiz kalp ritminden dolayı sonra düzene bindi çıktım değişik bişi bakalım ne zaman gelecek hanımefendi 🤲
Benimde nişan doğumdan 3 gün önce gelmişti kuzum ilk gebeliğimde

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde nişan doğumdan 3 gün önce gelmişti kuzum ilk gebeliğimde
Vallahi mi ya artık bunaldım evde boşluk hissediyorum iki çocuğum var tekim doğum yapınca kimsem yok çocuklarım için endişe duya duya gün sayıyorum artık bitsin kafam rahat olsun istiyorum doğum yapınca çocuklarımı kime birakcam bilmiyorum cidden bu stres beni yiyip bitiriyor 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi mi ya artık bunaldım evde boşluk hissediyorum iki çocuğum var tekim doğum yapınca kimsem yok çocuklarım için endişe duya duya gün sayıyorum artık bitsin kafam rahat olsun istiyorum doğum yapınca çocuklarımı kime birakcam bilmiyorum cidden bu stres beni yiyip bitiriyor 😔
Kuzum eşinin ailesi veya senin ailen yokmu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar