Kızlar nişanın geldi galiba 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kızlar nişanın geldi galiba 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,521 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nişanın geldi galiba 😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok korkuyorum sabah kalktığımda akıntıyla birlikte kan vardı kasıklarımda ve belimde aşırı bi ağrı var eşimde işe gitti gelicem diyor ama çok korkuyorum hemen mi gitmem gerekiyor hastaneye 😐

Mrs Ayse

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok korkuyorum sabah kalktığımda akıntıyla birlikte kan vardı kasıklarımda ve belimde aşırı bi ağrı var eşimde işe gitti gelicem diyor ama çok korkuyorum hemen mi gitmem gerekiyor hastaneye 😐
Geçmiş olsun Rabbim tez zamanda kurtarsın sancıların sıklaşmaya başlasın acıyı biraz evde çekmelisiniz hastahaneye gitseniz bile açılma olmadığı sürece doğum olmaz sadece tek fark hastahanede acıyı çekmeye devam edersiniz bu arada sancınız geldiği zaman ıkının.ıkının ki rahim açılmaya başlasın.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Insallah hayırla saglıkla dogum yaparsın canım korkma nisandan sonra baya suruyor dogum hemen dogmaz dogum baslamıs ama sancılarını takip et 5 dk 2 3 kere geliyorsa doktora git hemen cuma gunun yuzu suyu hürmetine ınsallah kolaylıkla kucagına alırsın canım

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sancida varsa bebek kanala girmis olabilir benimde ole oldu doktor bana kizdi evdeydim 9 cm aclmam olmus evde dogurcaktim nerdeyse git bekleme derim

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benimde nişanın gelir yalancı kasılmalar gerçeğe döner bu cuma günü dua ediyorum. 40+4 olduk hadi hayırlısı. Sende sağ salim kucağına alırsın inşallah

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
RABBIM sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin canim sancıların 5 dakka ya dusuyosa doğum başlamış demektir ama akintiyla birlikte de kan gelmesi acilman falan olmuş da olabilir bilemedim valla şimdi esin gelince bir git bakalım ne diyecekler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benim en yakın hastane 35 40 dakika evde bekleme olmuyor bizde maalesef🤣
Allah seni kız bacim bizim hastane 10 dakka mesafede kendi aracinla gidersen dolmuş o gidersen 1 saat suruyo ben en son doğumda gece suyum geldi 3 de hastahaneye gidek diyene kadar saat 5 oldu 😂😂eşim o panikle odadan odaya koşuyordu pantolonum nerde diye sonra karnım ağrıdı tut çocuğu içinde lavaboya gircem dedi yarım saat çıkmadı 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.