Kızlar nişanın geldi galiba 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kızlar nişanın geldi galiba 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,523 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nişanın geldi galiba 😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Eve dönüyorum 1 cm açıklık varmış artması lazımmış 😔 2 dakikada bir sancım olması lazımmış

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok korkuyorum sabah kalktığımda akıntıyla birlikte kan vardı kasıklarımda ve belimde aşırı bi ağrı var eşimde işe gitti gelicem diyor ama çok korkuyorum hemen mi gitmem gerekiyor hastaneye 😐
İlk doğumunuz uzun sürer belki bir kaç gün sonra bile baslayabilir..evde bekleyin sancılarınız düzene girsin , gitmeniz gerektiği zamanı anlarsınız

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
RABBIM sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin canim sancıların 5 dakka ya dusuyosa doğum başlamış demektir ama akintiyla birlikte de kan gelmesi acilman falan olmuş da olabilir bilemedim valla şimdi esin gelince bir git bakalım ne diyecekler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah seni kız bacim bizim hastane 10 dakka mesafede kendi aracinla gidersen dolmuş o gidersen 1 saat suruyo ben en son doğumda gece suyum geldi 3 de hastahaneye gidek diyene kadar saat 5 oldu 😂😂eşim o panikle odadan odaya koşuyordu pantolonum nerde diye sonra karnım ağrıdı tut çocuğu içinde lavaboya gircem dedi yarım saat çıkmadı 😂😂
🤣🤣🤣🤣valla bizim de ilk doğum öyleydi gece suyum gelmişti sancım başladı eşimi kaldırdım diyo sabah gitsek olmazmı 🤣🤣dedim bebek doğduktan sonra mı gidecez o zaman eve yol uzaktı biraz eşim merdivenleri indi benim suyum gelmiş sancım başlamış çantaları al gel dedi baktım arkasından ters ters dedi bana sen alamazsın dimi bizimde ilk doğum öyleydi ilk olunca heyecanı farklı oluyor bide biz cinsiyeti bilmeden doğuma gittik oda farklı bi heyecan dı 🤣🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣🤣valla bizim de ilk doğum öyleydi gece suyum gelmişti sancım başladı eşimi kaldırdım diyo sabah gitsek olmazmı 🤣🤣dedim bebek doğduktan sonra mı gidecez o zaman eve yol uzaktı biraz eşim merdivenleri indi benim suyum gelmiş sancım başlamış çantaları al gel dedi baktım arkasından ters ters dedi bana sen alamazsın dimi bizimde ilk doğum öyleydi ilk olunca heyecanı farklı oluyor bide biz cinsiyeti bilmeden doğuma gittik oda farklı bi heyecan dı 🤣🤣
Sizinki de bizimki gibi olmuş desene😂😂bide benim 4 üncü gebeligim ilk iki kizim da da suyum falan gelmedi kendileri patlattılar bu oglumda suyum gelince bilemedim afedersin isiyorum sandım önce anlayamadim sonra aklıma geldi suyumun geldiği bu 4 üncü bebek 34 haftalık dönmüş de ne zaman doğar bilmiyorum ama normal olacak insallah bir aksilik olmaz ise bakalim bu paşa ne muzurluk yapacak bize

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Sizinki de bizimki gibi olmuş desene😂😂bide benim 4 üncü gebeligim ilk iki kizim da da suyum falan gelmedi kendileri patlattılar bu oglumda suyum gelince bilemedim afedersin isiyorum sandım önce anlayamadim sonra aklıma geldi suyumun geldiği bu 4 üncü bebek 34 haftalık dönmüş de ne zaman doğar bilmiyorum ama normal olacak insallah bir aksilik olmaz ise bakalim bu paşa ne muzurluk yapacak bize
Rabbim hayırlısını nasip eylesin inşaallah benim de 3 cü oğlum 19 yaşında kızım 13 yaşında buda üçüncü henüz 17 haftalık cinsiyet belli değil bakalım hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar