Sorum var Kızlar nolur bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kızlar nolur bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,601 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur bakın
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece etti cnm baya hemde şuandada edyor çok şükür ama korku kaldi içimde atamyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vlla dün herseyi denedim olmadi cnm

Amin insallh

Amin insallh

Erkek cnm

Amin insallh

Erkek cnm

Hmfe çok korktm üzüntüden dalginliktan merdivenden yuvarlandm annemlerden inerken bde kardesm erik almsti onlari cantama attim biraz düşünçe eriklerde merdivenlerden asagi gitti cantam acildi 😂
Arada tutıyor huysuzlugu ben de bazen tedirgin oluyorum

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bu sabah bebegimle.uyandim tekmeleriyle yani 8 bucuk gibi ondan sonra anneme gttk braz ordada oynadı ozamandan beri hic naparsam.yapim hareket etmyo boyle tümsekleniyor ama tekme atmyor neden olablr ağlayp duruyorum bu saat oldu halen hareket yok 21+2hfta
Çikolata yada tatlı ye üstüne de kahve iç sol tarafına uzan dinlen bunlara tepki verir bebiş vermezsede korkma benimde bir gün hiç hareket etmedi ağladım gözlerim şişti doktora gidecektim eşim elini karnıma koydu biraz konuştu baktım tekmeliyor😂😂 kendimi üzdüğümle kaldim

Tüm sayfalar yüklendi.