Sorum var Kızlar nolur bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kızlar nolur bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,590 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur bakın
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten az once annemlerden geldk aglamaktan bttm hatta gelirken annemlern merdivenlerden dustm 2 dizimde şisti morardi okadar kafam dagmk
Cnm çok normal bn şuan 26 haftadayim üç gün hareket etmediği oluyr oda yoruluyr bide sen stres yaparsan iyice geri çeker kndini huzurlu ve sakin ol yat soluna çikolata ye

Bademli

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten az once annemlerden geldk aglamaktan bttm hatta gelirken annemlern merdivenlerden dustm 2 dizimde şisti morardi okadar kafam dagmk
Canım kendini üzme bir doktora danış ya da görün bakalım ne diyecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okudum cnm sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tm cnm insllh hrkt edrr ya cok endiselenyorum kayiplarm var cunku😭
Allah'ım yardım etsin sana bana ve bizim gibilere inşallah ne güzel şekilde kucağımıza almak nasip etsin 🤲

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bu sabah bebegimle.uyandim tekmeleriyle yani 8 bucuk gibi ondan sonra anneme gttk braz ordada oynadı ozamandan beri hic naparsam.yapim hareket etmyo boyle tümsekleniyor ama tekme atmyor neden olablr ağlayp duruyorum bu saat oldu halen hareket yok 21+2hfta
Endşe etmeyin o haftalarda oluyo o durumlar 20 saat uyurmuşlar o zamanlar bende endşe etmştm dktra gitmştm valla gayet yerndeydi keyfi. Zaten illa tekmesini değil kıpırdanmasıda hareket sayılır. Ben 24+5oldm önceki 2gün az az kıpırdanıyodu bekledm bugun aşırı hareketli keyfine göre yani 😁 alştm bu duruma günde 10 hareket sayıyorm yeterli oluyomş 26dan itibaren çok artacak deniliyo bakalm bekliyorm😊

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Bu sabah bebegimle.uyandim tekmeleriyle yani 8 bucuk gibi ondan sonra anneme gttk braz ordada oynadı ozamandan beri hic naparsam.yapim hareket etmyo boyle tümsekleniyor ama tekme atmyor neden olablr ağlayp duruyorum bu saat oldu halen hareket yok 21+2hfta
Seninle aynı haftadayken ben hiç hissetmiyordum cnm bazen anneyi korkutuyorlar üzülme

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım bazen oynamıyor oynuyor yada biz hissetmiyoruz ama hareketi varmış bak benim de bazen 2 gün hissetmiyorum sanıyorum ama mutlaka oynuyordur tatlı bileyler ye uzan

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende bugun gittim doktora bazen uzun sure hareket etmedigini soyledigimde endise etme bu haftalar gunde 18 saat uyuyo bebekler dedi birde o minik hareket ediyordur sen hissetmezsin onlari dedi korkma yani kuzum aallahin izniyle bisey olmaz insallah

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm napti hareket etdimi bebis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar